باغ تالار عمارت دانیال زمانی

نوع مجموعه : تالار پذیرایی

ظرفیت : 1500 نفر

باغ تالار عمارت دانیال زمانی

باغ تالار عمارت دانیال زمانی

دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار پلاس

قیمت و عکس عمارت دانیال زمانی گرمدره

باغ تالار عمارت دانیال زمانی : جدیدا باغ تالار و تالارهای زیادی از عبارت هایی همچون کلمه “عمارت” استفاده میکنند. بدون اینکه بدانند که هر عبارتی باید در جای مناسب خود بکار رود. هم اکنون در مورد مکانی صحبت میکنیم که یک عمارت واقعی محسوب میشود.

عمارت دانیال زمانی جایی است که کمتر کسی پیدا خواهد شد که در پی یک مکان لاکچری برای مراسم خود باشد و نام و آوازه این باغ را نشنیده باشد. این باغ عروسی بسیار زیبا هم از نظر قدمت برگزاری مراسم و هم از نظر کیفیت خدمات عروسی برترین برند این صنف بشمار میرود.

از امکانات منحصر بفرد این تالار هر چه بگوییم کم است و مسلما نمیتوان حق مطلب را ادا کرد. به همبن دلیل فقط به نوشتن تیتر وار مشخصات و امکانات عمارت دانیال بسنده نموده و قضاوت اصلی را به خود شما بعد از دیدن این مکان واگذار میکنیم.

فضای سبز و محوطه عمارت دانیال با دقت و ظرافت و با یک دید بسیار خاص طراحی و اجرا شده است. استفاده از نخل های بلند و آبنمای زیبا و ورودی منحصر بفرد باعث شده تا شکوه این مکان در بدو ورود هر بیننده ای را مجذوب خود نماید. سالن زیبای این مجموعه با در نظر گرفتن ارتفاع سقف بلند و دکور و دیزاین بسیار لاکچری مکانی مناسب برای برگزاری میهمانی های خاص بشمار می رود.

باغ تالار عمارت دانیال

اتاق عقد مجزا برای فصول سرد سال و فضای بسیار خاص در محوطه حیاط تالار پذیرایی از دیگر مشخصات این عمارت باشکوه است. دو طبقه پارکینگ اختصاصی و مسقف در طبقه -2 و -3 با تهویه هوای بینظیر در اختیار میهمانان شما قرار خواهد گرفت.

باغ تالار عمارت دانیال

ظرفیت عمارت دانیال زمانی تا 1000 نفر در نظر گرفته شده است که این ظرفیت در مهمانی های با تعداد پایین تر با چینش خاص و مدیریت خوب مجموعه هم قابل اجرا خواهد بود.

 

خبر تازه اینکه تالار پذیرایی دانیال زمانی در شهرک غرب تهران افتتاح شده که مدیریت آن نیز با شخص دانیال زمانی ، صاحب برند عمارت دانیال است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر تالار دانیال و قیمت و آدرس تالار دانیال زمانی از طریق سایت تالار پلاس اقدام نمایید.

باغ تالار عمارت دانیال زمانی

اطلاعات تماس

نام مجموعه : باغ تالار عمارت دانیال زمانی

آدرس : تهران ، گرمدره ، سعادتیه ، خیابان واعظی ، پلاک ۱۰ ، عمارت دانیال زمانی

امکانات

تالار عقد مجزا
ماشین عروس
پارکینگ اختصاصی
محل بازی کودکان
سالن سلف مجزا
آسانسور
سفره خانه سنتی
سیستم صوتی
کافی شاپ
روف گاردن
استیج رقص
برق اضطراری
اتاق vip
محوطه و حیات
برگزاری همایش و سمینار
گل آرایی
طرح ازدواج آسان
عکاس و فیلم بردار

×