تالار پذیرایی دانیال زمانی

نوع مجموعه : مجموعه های VIP *****

ظرفیت : 700 نفر

تالار پذیرایی دانیال زمانی

تالار پذیرایی دانیال زمانی

دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار پلاس

تالار مجلل دانیال زمانی ، بهترین تالار شرک غرب

تالار پذیرایی دانیال زمانی توسط موسس برند عمارت دانیال مدیریت میشود. تغییر سبک خدمات و تشریفات عروسی در این تالار یکی از اتفاقات مهم در جریان افتتاح این تالار بشمار میرود. تالار دانیال در منطقه شهرک غرب تهران افتتاح شده است و نوید خوبی برای عروس و داماد های غرب تهران که در پی یک تالار VIP و لاکچری هستند محسوب میشود.

تالار پذیرایی دانیال زمانی

سالن ها به صورت مبله و در دو طبقه مجزا طراحی شده اند. هر طبقه برای خود سیستم صوتی جداگانه و اجرای موسیقی جداگانه دارند. تالار دانیال در طبقه 6 و 7 برج پلاتین ساخته شده است. تمام اکسسوری که در این تالار استفاده شده است دقیقا در عمارت دانیال هم به چشم میخورند. از سوی دیگر خدمات به در مراسم هایی که در تالار دانیال اجرا میشوند در سطح بهترین تشریفات مجالس ایران می باشد. دفتر تالار پذیرایی دانیال زمانی در طیقه ششم و در مجاورت سالن پذیرایی آقایان قرار دارد.

پارکینگ با ظرفیت تمامی میهمانان و اتاق عقد بسیار زیبا از دیگر مشخصات این تالار بشمار می رود. برای دسترسی به این تالار مجلل هم از طریق میدان صنعت و هم از طریق بزرگراه یادگار امام میتوانید استفاده نمایید. هنگام ورود به پارکینگ ختما اعلام نمایید که میهمان تالار هستید تا شما را به پارکینگ مخصوص تالار هدایت نمایند.

سه لاین آسانسور که به صورت اختصاصی برای تالار پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرند در هیچ کدام از طبقات دیگر برج توقف نمیکنند. این امر سبب می شود تا سرعت انتقال میهمانان به بهترین وجه و بالاترین سرعت ممکن امکان پذیر باشد.

نیروهای خدماتی تالار مجلل دانیال همگی تحصیل کرده و با لباس فرم خاصی برای خدمت رساندن به میهمانان شما بکار گرفته شده اند.

برای دیدن تصاویر و اطلاعات عمارت دانیال میتوانید از طریق سایت تالار پلاس اقدام نمایید.

اطلاعات تماس

نام مجموعه : تالار پذیرایی دانیال زمانی

نام مدیریت : دانیال زمانی

آدرس : تهران ، شهرک غرب ، نبش سیمای ایران ، برج پلاتین ، تالار مجلل دانیال زمانی

تلفن :۰۲۱۸۶۰۹۰۴۲۰

موبایل : ۰۹۱۲۱۱۱۸۰۷۸

امکانات

تالار عقد مجزا
ماشین عروس
پارکینگ اختصاصی
محل بازی کودکان
سالن سلف مجزا
آسانسور
سفره خانه سنتی
سیستم صوتی
کافی شاپ
روف گاردن
استیج رقص
برق اضطراری
اتاق vip
محوطه و حیات
برگزاری همایش و سمینار
گل آرایی
طرح ازدواج آسان
عکاس و فیلم بردار

×