انتخاب لباس عروس مناسب

انتخاب لباس عروس مناسب

یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر فردی روز عروسی اوست. برنامه ریزی درست داشتن برای روز عروسیتان یکی از مهم ترین مواردی است که بتوانید روزی عالی و رویایی را برای خودتان رقم بزنید و تا همیشه با خاطرات آن لبخند بر لبانتان جاری شود.در این مقاله درباره همین موضوع مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. برای مثال اگر شما ساکن تهران هستید انتخاب یکی از بهترین سالن های زیبایی تهران و یا یکی از مجلل ترین باغ تالارهای احمد آباد مستوفی باید با دقت انتخاب شود و زمانی کافی صرف آن بکنید. خرید لباس عروس و انتخاب ی مزون لباس عروس خوب نیز یکی دیگر از مواردی است که بای دقت و حوصله برای آن صرف کنید. خرید لباس عروس سخت نیست البته اگر شما بدانید دقیقا چه میخواهید.

لباس عروس
انتخاب لباس عروس مناسب

برای خرید لباس عروس لازم نیست افراد زیادی را با خودتان همراه کنید این کار فقط شما رابیشتر گیج میکند و ممکن ست از خرید و انتخابتان ناراضی شوید. به همراه بردن ۲ نفر کافی است تا بتوانید با حواسی جمع و با دقت لباس مورد علاقه و مناسبتان را انتخاب کنید.

انتخاب درست در بین چندین لباس عروس

برخی از عروس خانم ها تصور میکنندکه قانون و یا تعداد خاصی برای تعداد انتخاب لباس عروس وجو دارد و این سوال را میپرسند که چند لباس عروس عروس امتحان کنم تا لباس مورد نظرم را انتخاب کم؟ ما به شما میگوییم که این هیچ حد و تعداد خاصی ندارد و فقط بستگی به خودتان دارد. بعضی خانم ها بعد از دو بار امتحان کردن لباس عروس خود را انتخاب میکنند و بعضی افراد هم باید چنیدن لباس عروس بپوشند و شاید بیش از ۱۰ تا لباس امتحان کنند تا بتوانند یکی از آنها را انتخاب کنند. اما به یاد داشته باشید که پوشیدن تعداد زیاد فقط شما را خسته و گیج میکند.

با توجه به هزینه خود لباس عروس انتخاب کنید

 لباس مناسب شما لباسی است که در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس می کنید. درضمن باید بدانید که برای هر مقدار بودجه می توان لباس عروس زیبایی را یافت که برای شما مناسب باشد. اولین توصیه این است که به مغازه هایی بروید که لباس هایی مناسب با بودجه شما را دارند. درباره بودجه خود با مشاور مزون صادق باشید تا بتونید راحت ر لباس عروس خو را بیابید. همچنین از پوشیدن لباس هایی که گران تر از بودجه شما است بپرهیزید. این کار باعث می شود لباس های دیگر که مناسب بودج شم است به نظرتان زشت و بی رنگ و رو بیاید.

نگهداری صحیح از لباس عروس

مطمئن شوید که لباستان در بهترین حالت قرار دارد. باید آن را در حالت عمودی به دیوار بیاویزید و یا از سقف آویزان کنید و مواظب باشید که لکه دار نشود. هم چنین مطمئن شوید که دسته گل، لباستان را کثیف نمی کند. هرگز در روز عروسی، از مواد برنزه کننده بدن به صورت دستی استفاده نکنید و یا بر روی لباستان مستقیماً عطر نزنید چوون باعث لک شدن لباستان میشود.

نکته مهمم

روزی که میخواهید برای انتخاب لباس عروس به مزون بروید تیپی را که دوست دارید بزنید یعنی آن چیزی که دقیقا هستید را نمایش دهید. این کار باعث میشود تا مشاور مزون درک بهتری از شخصیت تیپی شما دریافت کند و بهتر به شما در انتخاب لباس عروس مناسب کمک کند.

لباس عروس
انتخاب لباس عروس مناسب

برای دریافت لیست تالارهای پذیرایی در تهران و یا کرج اقدام نمایید.

×