برگزاری مراسم کوچک عروسی

برگزاری مراسم کوچک عروسی

در کشور ما چند سالی است که برگزاری مراسم های مجلل و بزرگ جا افتاده است. در این میان کسانی هستند که دوست دارند مراسم خود را با نزدیک ترین افراد زندگیشان در تالار عروسی رزرو شده جشن بگیرند که همین موضوع باعث کیفیت بیشتر جشن شما میشود. خب میدانید که هرچه از افراد زیاد برای دعوت به مراسم خو که شاید نیازی به دعوت هم نباشد ، بکنید مدیریت آن جشن کار آسان تری خواهد بود و شما در کنار عزیزانتان ای پیوند را جشن میگرید و هزینه کمتری نیز میکنید و به جای آن روی کیفیت مراسم کار میکنید تا شبی رویایی و عالی را برای همیشه رقم بزنید. در این مقاله میخواهیم درباره چند نکته مثبت برگزاری مراسم های کوچک مطال مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

مراسم عروسی
مزایا برگزاری مراسم کوچک

مزایای برگزاری مراسم کوچک عروسی

  • خودمانی بودن جمع و صمیمت بین افراد حاضر در جشن باعث میشود آغاز زندگیتان را در کنار کسانی که به شما اهمیت میدهند آغاز کنید
  • استرس کمتر در مراسم عروسی کوچک یکی از مزایای مهم آن است. وقتی دور و اطرافتان افراد مهم زندگیتان باشند آرامش بیشتری دارید و اگر مشکلی خدایی نکرده در مراسم پیش آمد کسی آن را سوژه عام و خاص نمیکند.
  • هزینه کمتر و کیفیت بیشتر! خب طبیعی است که اگر شما از مهمانی های بسیار بزرگ دوری کنید هزینه کمتری هم پرداخت خواهید کرد و بجای یک تالار پذیرایی و یا تشریفات مجالس بسیار لوکس و گران قیمت که میخواهید افراد زیادی را دعوت کنید میتوانید با به حداقل رساندن افرادی که میخواهید دعوت کنید در روز عروسیتان روی کیفیت آن کار کنید. برای مثال میتوانید با این روش یک ماه عسل رویایی همانطور که دوست دارید بروید و لذت ببرید.
  • شبی عالی و رویایی با برگزاری مراسمی کوچک و خودمانی! منظور این است که شما با این روش میتوانید عروسی خود را همانطور که دوست دارید مدیریت کنید و همیشه خاطراتی خوش از آن در ذهنتان بماند و همین آپشن باعث میشود تا شروع یک زندگی جدید بسیار برایتان لذت بخش تر باشد.
مراسم عروسی
مزایا برگزاری مراسم کوچک

پس اگر شما هم میخواهید به جای برگزاری مراسمی پرخرج و پردردسر یک مراسم کوچک برگزار کنید باید توجه کنید که به آتلیه و یا سالن زیبایی رزرو شده نزدیک باشد. اگر در غرب تهران به دنبال سالن های زیبایی تهران میگردید پس باید یکی از تالارهای پذیرایی غرب تهران را انتخاب کنید.

 

3,072 total views, 5 views today

×