بهترین ترکیب رنگها برای جشن عروسی

بهترین ترکیب رنگها برای جشن عروسی

رنگ‌های خاصی هستند که ترکیبشان با یکدیگر نتیجه خوبی دارد و به اصطلاح به هم می‌آیند از جمله سفید و سیاه، نقره‌ای و آبی، طلایی و بنفش؛ در این میان رنگ های دیگری هستند که با در کنار هم قرار گرفتن یک کار بی نظیر را به نمایش میگذارند. اکنون در این مقاله میخواهیم درباره بهترین ترکیب رنگها برای جشن عروسی مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار بدهیم.

  1. سبز و زرد لیمویی: این ترکیب رنگی بامزه و سرگرم‌کننده و به آسانی قابل‌اجراست به ویژه اگر جشن عروسی‌تان را در تابستان یا اوایل مهر برگزار کنید.
  2. زرد و قرمز و آبی: برای خلق یک فضای پرهیجان در جشن عروسی می‌توانید از این ترکیب استفاده کنید. مثلا کیک عروسی‌تان را با شاه‌توت یا ذغال‌اخته تزئین کنید. روی میزها، رومیزی‌های چهارخانه زر و قرمز بیندازید و دنبال یک دسته گل آبی بگردید.
  3. قرمز توت‌فرنگی و سبز لیمویی: عروسی‌های فصل تابستان مناسب ترین موقعیت برای امتحان این ترکیب رنگ است به‌خصوص که دست گل‌آرای شما را حسابی باز می‌گذارد.
  4. نعنایی و آبی: این ترکیب رنگی هم بسیار شیک و سنگین است و به عروسی‌هایی که در فضای آزاد .و کنار دریا برگزار می‌شود، می‌آید.
  5. سبز و بنفش اسطخدوسی:بنفش در کنار رنگ سبز ملایم قرار می‌گیرد منظره‌ای دیدنی ایجاد می‌کند. این ترکیب رنگ برای عروسی‌های زمستانی مناسب است.

387 total views, 1 views today

×