از بین بردن جوش های صورت

روش هایی برای ازبین بردن جوش و اکنه

جوش و اکنه یکی از مشکلات رایج پوستی است که ممکن است هر خانمی به آن دچار شود. این مشکل پوستی سن و سال و زیبایی و زشتی نمیشناسد و ممکن است شما هم به آن دچار شده باشید. اگر همیشه جوش و اکنه روی صورتتان است بهتره با روش های ساده و کاربردی کمی آن را کمرنگ کنیم. اگر قرار است به مهمانی بروید و یا در روز عروسیتان جوش و اکنه صورتتان شما را ناراحت می کند قبل از مراجعه به پرشک متخصص پوست و روش های درمانی بهتر است با این روش های آسان کمی از این جوش های مزاحم را از بین ببرید.

در سایت تالار پلاس روش هایی برای از بین بردن جوش های صورت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

از بین بردن جوش با یخ

مشکل اصلی که جوش در مورد زیبایی صورت ایجاد می‌کند ورم آن است. برجستگی جوش را به خصوص زمانی که در مراحل التهابی قرار دارد با هیچ آرایشی نمی‌توان مخفی کرد اما اگر کمی یخ روی ناحیه ملتعب و ورم کرده بگذارید برجستگی را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. با این روش پوست التهاب یافته شما با سرد یخ کاملا از بین میرود و شما احساس شادابی می کنید.

از بین بردن جوش صورت با قطره چشم

قرمزی ناحیه جوش مشکل دیگری است که زیبایی صورت را تحت الشعاع قرار می‌دهد. برای کاهش این قرمزی می‌توانید از مقدار کمی قطره چشم استفاده کنید. این قطره حاوی مقادیر کمی کورتون است که التهاب و قرمزی پوست راه کاهش می‌دهد و باید ده دقیقه تا نیم ساعت قبل استفاده شود تا اثر خود را به جا بگذارد.

از بین بردن جوش صورت با موچین

دومین راه حل از مجموعه روش‌هایی برای پنهان کردن جوش صورت موچین است. موچین را به دو دلیل می‌توان استفاده کرد دلیل اول موهای صورت است، تقریبا همه جوش‌ها ریشه در پیاز مو دارند و اگر این مو خارج شود جوش هم به سرعت بهبود خواهد یافت، البته قابل ذکر است که قبل از استفاده موچین را کاملا ضد عفونی کنید و دستانتان کاملا تمیز باشد و این کار را با نهایت دقت انجام دهید. اگر خوش شانس باشید با حرکت دادن موچین روی سطح جوش می‌توانید موی ملتهب را خارج کنید. کاربرد دیگر موچین برای جوش جدا کردن پوسته‌های خشک اطراف جوش است که معمولا در مراحل نهایی فرآیند آکنه ایجاد می‌شوند و ظاهر جالبی ندارند اما شما با موچین می‌توانید این پوسته‌ها را به آرامی از پوست جدا کنید

از بین بردن جوش صورت با کانسیلر

پس از انجام همه این کارها اگر هنوز اثری از جوش روی صورت باقی بود کمی کانسیلر می‌تواند جوش را مخفی کند. کانسیلر را روی جوش و اکنه های باقی مانده بزنید و با دقت روی صورت آن را محو کنید تا پوستتان دو رنگ به نظر نرسد. به این ترتیب چهره و آرایش زیبا و کاملی خواهید داشت.

برای دیدن بهترین تالار پذیرایی ، تالارهای ویژه در تهران، باغ عروسی مجلل میتوانید در سایت تالار پلاس جستجو کنید.

109 total views, 1 views today

×