تاج عروس با گل طبیعی

تاج عروس با گل طبیعی

اگر مراسم عروسیتان نزدیک است و به دنبال تاج عروس میگردید حتما دیده اید که تنوع بسیاری در مدل های تاج وجود دارد اما نکته ای باید در نظر بگیرید این است که باید به فصل و مکانی که میخواهید مراسمتان را برگزار کنید توجه بکنید. برای مثال اگر در فصل تابستان و در یک باغ تالار بخواهید مراسم بگیرید انتخابات شما تغییر میکند. اکنون میخواهیم یکی از زیباترین مدل های تاج های رنگارگ و بسیار زیبای تابستانی و بهاری را به شما معرفی کنیم. تاج عروس با گل طبیعی یکی از مدل تاج های محبوب خانم ها شده است. البته باید توجه داشته باشید که به مدل لباس عروس و مدل موهایتان نیز بیاید.

تاج عروس با گل طبیعی
تاج عروس با گل طبیعی

تاج عروس

یکی از اکسسوری های جذاب و متنوعی که باعث زیباتر شدن و در عین حال جذاب شدن عروس میشه تاج هست. انتخاب یک تاج زیبا به درخشش و زیبایی بیشتر مدل مو هم کمک بسیاری میکنه و بعلاوه میتونه نگهدارنده تور هماهنگ با لباس عروس هم باشه. اما ما از تاج های فلزی و نقره ای یا گل های مصنوعی به ذهنتان نمیخواهیم بگوییم بلکه از انواع مدل های زیبا و متنوع تاج عروس با گلهای طبیعی رو برایتان معرفی میکنم که سابقه ی تاریخی و قدیمی داره و قدمتش به دوران یونان باستان برمیگرده. استفاده از تاج گل طبیعی برای گل سر عروس فوق العاده و منحصر به فرده و جذابیت بیشتری نسبت به سایر مدلهای تاج داره.

تاج عروس با گل رز
تاج عروس با گل رز

گل های رز و رنگی بخاطر زیبایی و تنوع رنگی که دارن انتخاب مناسبی برای تاج گل عروس هستن. اگه میخواین تاج ظریفی از گل داشته باشید از شکوفه های کوچکتر این گلها استفاده کنید همچنین انتخاب یک یا دو گل بزرگ رز و صدتومنی میتونه زیبایی خاصی رو داشته باشه که به همراه برگ های سبز تزیین میشه.

تاج عروس با گل مریم
تاج عروس با گل مریم

برای دیدن بهترین سالن های زیبایی تهران و تالار پذیرایی در محدوده ای خودتان میخواهید کلیک کنید.

2,561 total views, 4 views today

×