تالار پذیرایی کوهساران کرج

تالار پذیرایی کوهساران کرج

تالار پذیرایی کوهساران واقع در ابتدای جاده چاولس جزو یکی از بهترین تالارهای پذیرایی کرج میباشد. این تالار پذیرایی در واقع به خاطر دیزاین و دکوراسیون شیک سالن ها و با ظرفیت 400 نفر میهمان و ارائه خدماتی عالی به مشتریان تا به امروز توانسته است فعالیت خوبی در برگزاری مراسم عروسی داشته باشد.اگر به دنبال یکی از بهترین باغ تالارهای کرج میگردید سایت تالار پلاس به شما پیشنهاد میکند تا سری به این مجموعه پذیرایی بزنید.

درباره تالار عروسی کوهساران

جاده چالوس به لحاظ دارا بودن آب و هوا و موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد یکی از مناطقی است که شاید هر عروس و دامادی بخواهد مراسم عروسی خود را در این منطقه از کرج برگزار نماید. آقای حسن زاده که مدیریت این مجموعه پیرایی را بر عهده دارد با تکیه بر این نیاز اقدام به تغییر دکور و دیزاین نموده تا فضایی در خور شان شما عزیزان را فراهم آورد. مدیریت جدید تالار پذیرایی کوهساران کرج با تجربه هایی که از تالارهای خوب تهران به دست آورده اقدام به تجهیز و راه اندازی بهترین تالار پذیرایی کرج نموده است. این تالار عروسی ۱۲ هزار متر مربع فضای اختصاصی دارد که یکی از ویژگی های این مجموعه به شمار میرود. این تالار پذیرایی دارای دو سالن مجزا مبله بسیار شیک است در طبقه همکف قرار دارد.

امکانات دیگر باغ تالار کوهساران کرج

اتاق عقد تالار کوهساران در فضای باز حیاط طراحی شده است. پارکینگ با ظرفیت تمامی میهمانان یکی دیگر مشخصات منحصر به فرد این باغ تالار بشمار میرود. به مناسبت افتتاحیه تالار پذیرایی کوهساران تخفیفات ویژه ای را برای عروس و داماد های عزیز در نظر گرفته است که به زودی به سمع و نظر شما عزیزان خواهد رسید.

 

958 total views, 2 views today

×