جدیدترین مدل شینیون عروس

جدیدترین مدل شینیون عروس

در ابتدا یک توضیح کوتاه در مورد شینیون به شما میدهیم. شینیون به روشی گفته میشود که در آن موها جمع و به روش های مختلفی طراحی و درست میشوند که مدل های متنوعی دارد و امروزه بسیار در بین خانم ها محبوب است. شینیون در بین عروس خانم ها رایج است و هر عروس خانمی بر اساس فرم صورت و چهره و لباسی که انتخاب میکند یک مدل مو و شینیون توسط آرایشگر حرفه ای آن مجموعه برایش انتخاب میشود. پس باید توجه داشته باشید مدل موی عروس انتخابی شما به صورتتان بیاید و زیبایی شما را دو چندان کند. معمولا مشاوره یا شینیون کار سالن های زیبایی ، انتخاب بهترین مدل به شما کمک خواهد کرد .

شینیون موی عروس
جدیدترین مدل شینیون عروس

همه ی ما دوست داریم در روز مراسم عروسیمان بهترین باشیم و مانند فرشته ها و عروس های اروپایی که توی فیلم ها میبنیم بدرخشیم اما باید توجه داشته باشیم که همه چیز رویاپردازی نیست و باید واقع بین باشید. میدانم که دوست دارید آرایشگرتان شما را مانند ستاره های هالیوودی درست کند و از مدل شینیون عروس اروپایی برای شما بهره ببرد ولی بیشتر اوقات امکان پذیر نیست چون اگر مدل شینیون انتخابی شما بسیار شلوغ و یا سنگین باشد یا شینیون باز با گلهای طبیعی در نظرتان باشد مطمئن باشید همان اوایل مراسم عروسیتان با چهره ی بهم ریخته و گلهای پژمرده بر روی موهایتان برخورد خواهید کرد.

شینیون موی عروس
شینیون باز

بعد از انتخاب درست مدل شینیون عروس اکنون باید تاج مناسب شینیون مورد نظرتان را با کمک آرایشگرتان انتخاب کنید. تاج عروس هم مانند شینیون بستگی به فرم صورت و مدل لباس عروستان دارد و باید حتما به آن توجه کنید. با خودتان رو راست باشید تا بتوانید در مهم ترین روز زندگیتان مانند الماسی در بین جمع بدرخشید. اکنون ما یک نمونه از جدیدترین مدل تاج را در اختیار شما گذاشته ایم. البته این کاملا سلیقه ای است و شما باید چیزی که واقعا دوست دارید و بهتان می آید را انتخاب کنید.

شینیون موی عروس
تاج عروس

ما یک نمونه از جدیدترین مدل موی شینیون عروس ۲۰۱۷ را برایتان گذاشته ایم که بسیار زیباست و اگر به فرم صورت شما بیاید واقعا محشر و بی نظیر خواهید شد. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب بهترین مدل با شینیون کار سالن های زیبایی هم مشورت کنید .

شینیون موی عروس
جدیدترین مدل شینیون عروس

×