دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری

دانلود رایگان آموزش رقص ترکی برای عروس و داماد

تخفیف عروسی
تخفیف عروسی

دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری: حرکات موزون یا رقص جزیی از فرهنگ ایرانی به شمار می آید. که باید از آن به عنوان میراث فرهنگی مراقبت نمود تا در میان تهاجم های فرهنگ غرب از میان نرفته و جایگاه خود را حفظ نماید. در ایران هر قوم و قبیله ای با توجه به فرهنگ خاص و حتی تحت تاثیر آب و هوا و منطقه یک رفتاری را به عنوان رقص در مراسم های مختلف خود انجام میدادند. که بعد از گذشت زمان و انتقال آن به نسل های بعد این رفتار همچنان ادامه دارد. منطقه آذربایجان با توجه به فرنگ کهن و غنی خود انواع رقص های آذری را به وجود آورده است.

 

 

دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری:

رقص عروس و داماد یکی از جذاب ترین قسمت های مراسم عروسی است. که بی شک شما هم با من موافق هستید. معمولا عروس داماد هایی که قبل از مراسم با هم تمرین نموده اند بسیار زیباتر و به یاد ماندنی تر در ذهن بینندگان باقی خواهند. رقص هماهنگ و اصولی مستلزم این است. که قبلا توسط مربی آموزش های لازم داده شده باشد. این کار هم زمان زیادی را به خود اختصاص خواهد داد و هم هزینه گزافی برای تعلیم گیرنده به همراه خواهد داشت. طی آماری که بخش تحقیق و توسعه سایت تالارپلاس انجام داده تعلیم رقص برای عروس و داماد در آموزشگاه هایی که به این امر مشغول هستند هزینه ای بالغ بر دو میلیون تومان است که شاید این رقم برای خیلی از دوستان ارزش پرداخت نداشته باشد.

دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری

تالارپلاس برای حل این مسئله از یک سو و از سوی دیگر برای حفظ و اشاعه فرهنگ غنی ایرانی  تصمیم به تولید فیلم آموزشی رقص آذری نموده است که آن را به عنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. فیلم آموزشی رقص آذری (رقص ترکی) که توسط تالارپلاس برای اولین بار ضبط شده است با روشی بسیار ساده و کاربردی سعی نموده که با چند حرکت کوچک و در زمانی بسیار کوتاه شما را یاری نماید تا بتوانید در مراسم خود به خوبی بدرخشید. بدیهی  است که تمرین بعد از دیدن این فیلم بسیار به روان شدن حرکات شما در رقص آذری کمک خواهد نمود.

برای دانلود رایگان فیلم آموزشی رقص آذری فقط کافیست که برر روی لینک دانلودی که در زیر همین نوشته قرار دارد کلیک نمایید. همچنین میتوانید ابتدا فیلم را مشاهده نموده بعد آن را دانلود نمایید

امیدواریم که این کار به حس بهتر شما در شب مراسم عروسی شما یاری نماید.

 

 

  1. سلام
    ممنون از مطالبتون
    امکان داره کلیپو برام ارسال کنید ٢٠ روز دیگه عروسیمه
    یا بهم شماره تلگرام کنید.

  2. سلام میشه کلیپ اموزشی رقص رو واسم ایمیل کنین ممنون میشم دوماه دیگ عروسیمه و چون همسرم تبریزیه عروس باید رقص ترکی بلد باشه و من متاسفانه بلد نیستم

  3. سلام من دو سه هفته دیگه عروسی دختر خالمه میخواستم یکم رقص اذری یاد بگیرم اگه کلیپ خوب بود برام ایمیل کنین ممنون

×