رازهای همسرداری

رازهایی درباره زندگی زناشویی که باید بدانید

در زندگی زناشویی به مرور زمان ممکن است دعوا و بحث هایی به وجود بیاید و اگر از راه درست با آن برخورد نکنیم و حلش نکنیم به مرور تبدیل به کدورت و کینه میشود ، سایت تالار پلاس در این مقاله درباره رازهای همسرداری که هر خانومی باید بداند مقاله ای در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

نیش و کنایه زدن ممنوع

➖ یکی از اشتباهاتی که بسیاری از زن و مردها مرتکب میشن استفاده از طعنه و کنایه در صحبت کردن با همسرانشون هست.
این طعنه ها به مرور زمان مشکلات عاطفی برای اونها ایجاد میکنه وقتی طعنه میزنید نه تنها مشکل حل نمیشه،بلکه رنجش ها عمیق تر میشه و وقتی از هم ناراحت میشوید و در صدد رفع ناراحتی بر نمیایید
وقتی اجازه میدین ناراحتی روی هم انباشته بشه، باید انتظار داشته باشید که رابطتون روز به روز سردتر و بی روح تر بشه.
بهترین کار اینه که همیشه به صورت مستقیم حرف خودتون را بگید تا کینه و کدورتی پیش نیاد

انعطاف داشته باشید

➖ متاسفانه بعضی از زنان فکر میکنند هرچه سربه زیر تر باشند جذابترند سعی نکنید صرفا همیشه مهربان و باگذشت باشید, بلکه سعی کنید انعطاف پذیر باشید.

داد نزنید

➖ دعواهای شما مشخص نمیکند که حق با کیست،چراکه هرکس از عقاید خود دفاع مینماید. اما میتوان فهمید چه کسی صدایش را رو دیگری بلند میکند و به بلوغ فکری نرسیده است.

شنونده ی خوبی باش

➖ اگر می خوای فقط یک چیزی رو تو خودت تغییر بدی تا به همسرت نزدیک‌تر بشی
باید وقتی درباره مشکلش صحبت میکنه فقط به حرف هاش گوش بدی لطفا امر و نهیش نکن! نصیحتش نکن

 

تالار پذیرایی

پیدا کردن یک تالار پذیرایی و یا باغ عروسی مجلل که موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسانی داشته باشد دغدغه امروزه ی بیشتر عروس دامادها می باشد. پیدا کردن تالار عروسی و باغ تالار با سایت تالار پلاس کار آسان و بی دردسری است و شما میتوانید با وارد شدن به سایت تالار پلاس ، تالار مورد نظر خود را از دسته های استانی و محدوده ای انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظر تالار را همراه با آخرین عکسها از تالار پذیرایی مربوطه ملاحظه نمایید. سایت تالار پلاس در تلاش است تا کمی کار شما عزیزان را برای یافتن تالار عروسی مناسب راحت سازد.

190 total views, 1 views today

×