راه کارهای ساده برای داشتن زندگی سرشار از عشق

سیاست های زنانه

**بانوی جذاب**

عطر خوشبو از اولین روش های جذاب بودن یڪ خانم است ، عطر خوب بخرید و برای آن هزینه ڪنید.
بهترین زمان عطر زدن بعد از استحمام و بهترین جای بدن برای عطر زدن مچ و گردن است. بوی خوب یکی از روش های ساده ی جذابیت است. تصور کنید خانمی در کنار شما نشسته و بوی کهنگی میده و لباسهاش بوی غذا و بوی تند پیاز میده ، همچین خانمی از نظر شما جذاب و دوست داشتنی به نظر میرسه؟ حالا خانوم ساده ای رو تصور کنید که بوی عطر خنک و دلنشینی داره و کنار شما نشسته ، ناخودآگاه با کشیدن نفس های بلند بوی خوش رو وارد ریه های خودتون میکنید و لذت بخشه واستون ، حالا ببینید واسه آقایون این مسئله به این کوچیکی میتونه جذاب و خوشایند باشه، که وقتی وارد خونه میشه و شما به استقبالش میرید با بوی خوش بینی همسر خودتونو مورد نوازش قرار بدید.

**شوخی کنید**

وقتی شوهرتون باهاتون شوخی میکنه تو ذوقش نزنین. ?

به جاش بگین واااای چقد تو بانمکی منو شاد میکنی خیلی باحالی و بخندین گاهی لازم شما هم گپ بزنید و مزه بپرونید و اوقات با هم بودنو خوش سپری کنید. خشک بودن زیادی برای مردها اصلا جذاب نیست ، مردها گاهی دوست دارند شوخی کنند و شیطنت داشته باشند حتی اگر شوخی های همسر و یا نامزدتون جذاب نیست و خوشتون نمیاد تو ذوقش نزنید و کمی انعطاف داشته باشید ، مطمئن باشید به خودتونم اینجوری بیشتر خوش میگذره.?

**شنونده ی خوبی باش**

?برای شوهرتان، ادای روانشناس ها رو در نیارید
دقت کردی وقتی همسر و یا نامزدتون بجای گوش کردن به مشکلات همش سعی میکنه راه حل تحویل شما بده چقد نفرت انگیز میشه؟

? بله آقایون هم از این کار بدشون میاد
? آقایون از خانمی که دائما در حال آنالیز کردنشونه و توصیه های ارئه میده که اصلا ازش درباره ی اون چیزی نخواسته بدشون میاد.
? اگه میخوای همسر، نامزد یا … چیزهای مهمی که براش پیش اومده رو بهت بگه گوش خوبی باش و روانشناس بودن را کنار بگذار.

**همسر باش، نه مادر**

باید به مردها بفهمانیم که مورد قبول هستند،آن موقع انتقاد و پیشنهاد را میپذیرند

❌با مردها نباید رفتاری مادرانه داشت

**رئیس بازی در نیارید**

حالت اَمری و تحکمی صحبت کردن با شوهر اکیدا ممنوع

نتیجه عکس میده و شاید اون لحظه جواب بده ولی در واقع در دلشون خیلی حالت خوبی ندارن.

از جمله هایی مثل:” تو باید فلان کار رو بکنی”،”تو باید یاد بگیری که….” به شدت پرهیز کنین

سعی کنین که همراه شوهرتون باشین نه اینکه رئیس بازی در بیارین،اینجوری حرفتون هم بیشتر برو داره….

**تالارهای پذیرایی**

پیدا کردن یک تالار پذیرایی و یا باغ عروسی مجلل که موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسانی داشته باشد دغدغه امروزه ی بیشتر عروس دامادها می باشد. پیدا کردن تالار عروسی و باغ تالار با سایت تالار پلاس کار آسان و بی دردسری است و شما میتوانید با وارد شدن به سایت تالار پلاس ، تالار مورد نظر خود را از دسته های استانی و محدوده ای انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظر تالار را همراه با آخرین عکسها از تالار پذیرایی مربوطه ملاحظه نمایید. سایت تالار پلاس در تلاش است تا کمی کار شما عزیزان را برای یافتن تالار عروسی مناسب راحت سازد.

×