رفتار با همسر بهانه جو

رفتار صحیح با همسر بهانه جو

در زندگی مشترک در یک مقطع از زندگی ممکن است با همسرتان دچار مشکل شود و این بسیار عادی است. باید بپذیرید که هر آدمی ایرادهای رفتاری دارد و شما باید با بیشتری درک و اطلاعات از آن رفتار بد همسرتان با آن به خوبی برخورد کنید و نگذارید که در آینده همین موضوع باعث مشکل در بین شما شود. همسر بهانه جو فردی لجباز و بهانه گیر است که ممکن است شما را بعد مدتی زندگی مشترک خسته کند. در سایت تالار پلاس رفتارهای صحیح با فرد بهانه جو در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

بهترین کار به هنگام بهانه گیری همسرتان این است که او را به حال خودش رها کنید.

یادتان باشد مقابله به مثل کردن، وضعیت را وخیمتر می کند و ماحصلی نیز جز جنگ و دعوا نخواهد داشت.

بپذیرید به هر دلیلی (شغلی، شخصی، اجتماعی و…)، همسرتان آشفته و مضطرب است و بهانه جویی در خانه را به عنوان راهی برای تخلیه هیجان منفی خود انتخاب کرده است.

دعوا کردن و یا جواب دادن به بهانه گیری های همسرتان بعث می شود تا بین شما جنگ راه بیوفتد. یادتان باشد که در این مواقع بهترین راه سکوت است. بگذارید همسرتان آنقدر بهانه گیری کند تا خودش آرام شود.

او با بهانه جویی می خواهد استرس و اضطراب درونی خود را کاهش دهد. پس شما باید هوشیارانه عمل کنید و با توسل به سکوت، غائله را بخوابانید. مطمئن باشید همسرتان پس از آرامش به سراغ تان می آید و با صحبت کردن از شما دلجویی میکند.

برای دیدن بهترین و شیک ترین تالار پذیرایی و باغ تالار به سایت تالار پلاس مراجعه کنید.

×