در روز عروسی خود بدرخشید

برای اینکه عروسی زیبا باشیم چه کنیم

نکاتی مهم درباره زیباتر شدن در روز عروسی

خانم ها اشق زیبایی هستند و دوست دارند تا در مهمترین شب زندگیشان مانند الماس بدرخشند و زیباترین عروس باشند. اگر میخواهید زیبایی هایتان را هر چه تمام تر در روز عروسی خود نشان دهید باید به نکاتی توجه کنید. سایت تالار پلاس مقاله ای در این باره در اختیار شما عزیزان قرار داده اشت.

مهم ترین نکات:

هر چه زیبایی طبیعی خود را تشدید کنید حالتی طبیعی تر و زیباتر خواهید داشت. میکاپ ساده چهره شما را جذاب و طبیعی نشان می دهد. از آرایش های بسیار غلیظ خودداری کنید چون چهره ای مصنوعی به شما می دهد.

تا حد ممکن برای شینیون موهایتان از موهایی که به رنگ موهای فعلی تان نزدیک است استفاده کنید تا موهایتان طبیعی به نظر برسد.

اگر از مشکلات پوستی مانند آکنه، لک ،کک و مک و یا چربی و خشکی زیاد پوست رنج میبرید حداقل ۱ ماه قبل به پزشک متخصص پوست مراجعه کرده و مشکلات پوستی را درمان کنید.

استفاده از هرگونه لوازم یا کرم های آرایشی و بهداشتی برای اولین در هفته های آخر قبل از عروسی تان خودداری کنید.

از گرفتن رژیم های سخت در ماه آخر خودداری کنید و ترجیحا روزی ۲۰ دقیقه نرمش سبک انجام دهید.

حتما شب ها قبل از خواب مژه ها و ناخن هایتان را با روغن زیتون چرب کنید و ابروهایتان را با محلول تقویت ابرو آغشته کنید.

به زیبایی پوست صورت و بدنتان بیش از هرچیز اهمیت دهید.

استفاده از آمپول ‌‌‌‌Bootax را در صورت لزوم برای لب یا گونه را برای اولین بار به ماه آخر موکول نکنید زیرا در صورتی که از نتیجه راضی نباشید راه بازگشتی ندارید.

اگر به مهارت آرایشگر خود اطمینان دارید روی میکاپ یا عکس خاصی تاکید نکنید زیرا صورت و استخوان بندی افراد باهم متفاوت بوده و ممکن است آرایش مورد نظر روی صورت شما جلوه خوبی نداشته باشد.

اگر قصد رنگ کردن موهای خود را دارید از رنگ های بلوند خیلی روشن یا نقره ای یا رنگ های مشکی و شرابی استفاده نکنید و ترجیحا رنگ های قهوه ای متوسط یا روشن با تن گرم یا بلوند کاراملی یا عسلی را انتخاب کنید چون معمولا این گونه رنگ ها مد مخصوص به سال خاصی نیستند و بعد از گذشت چندین سال عکس هایتان جلوه خود را از دست نمی دهد.

برای پیدا کردن یک تالار پذیرایی خوب و باغ تالار مجلل و شیک و سالن تخصصی عروس ممکن است زمان زیادی صرف کنید و شاید نتیجه ی مطلوبی هم نگیرید ، در تالار پلاس بهترین تالارهای پذیرایی و سالن های زیبایی با انتخاب سلیقه و میزان هزینه ای که میخواهید پرداخت کنید وجود دارد ، اطلاعات کامل تالار پذیرایی ، باغ تالار ، سالن زیبایی همراه با جدیدترین عکس های واقعی در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد

89 total views, 2 views today

×