سالن آرایشی کلاسیک فرمانیه

خدمات آرایشی در آرایشگاه کلاسیک فرمانیه

سالن آرایشی کلاسیک فرمانیه در خیابان اندرزگو واقع شده است با مدیریت توانا خانم مریم یکتا یکی از آرایشگاه های شیک و خوب در شمال تهران به حساب می آید.

 

محوطه ی این آرایشگاه دارای فضای سبز و محوطه ی بزرگ و زیبایی است که مطمئن باشید لذت خواهید برد و اکان فیلمبرداری در محوطه ی این سالن زیبایی وجود دارد. این آرایشگاه دارای سالن های مجزا برای خدمات مختلف می باشد ، یک سالن ویژه برای عروس با میکاپ آرتیست که از برندهای MAC , DIOR , CHANEL , ESTEE LOUDER , MAKE UP FOR EVER و EVE SAINT LURAN برای میکاپ تخصصی و حرفه ای عروس استفاده میکند ، میکاپ آرتیست معروف آرایشگاه کلاسیک کیفیت و ماندگاری لوازم آرایش را تضمین میکند و همچنین یک سالن دیگر با میکاپ کار حرفه ای برای خدمات دیگر وجود دارد.

آرایشگاه کلاسیک فرمانیه با کار حرفه ای خود و خدمات عالی برای عروس و به دلیل داشتن سبک های جدید و مختلف میکاپ انتخاب های زیادی برای عروس وجود داره، همچنین این سالن آرایشی یک ویژگی و شایدم سوپرایز برای شما داره که امکان دیدن عروس live هست که میتونید با هماهنگی برای این کار برید.

پکیج مخصوص عروس در سالن آرایشی کلاسیک دارای میکاپ و شینیون تخصصی عروس ، شاین و فون بدن ، پاکسازی پوست ، اپیلاسیون دست ،پا و زیر بغل ، شیو صورت و ابرو ، رنگ ابرو ، مانیکور با دیزاین ناخن و…. می باشد.

اگر قصد این را دارید تا خدامت آرایشی خود را در سالن آرایشی کلاسیک انجام بدهید باید از قبل وقت بگیرید و کار شما حدودا ۳ ساعت زمان میبرد و شما می توانید با برنامه ریز به کارهای دیگر خود برسید ،بعد از عقد قرار داد , ۱۰ روز مونده به مراسم عروسی, جلسه ایی برای مشاوره با میکاپ آرتیست و هیراستایلیست تعیین میکنند تا بتوانید روی سبک کار و مدل شینیون با هم به تفاهم برسید و روز قبل از مراسم باید برای انجام کارهای خدماتی به سالن آرایشی عروس بروید. برای رزرو وقت به اطلاع شما عزیزان برسانیم که این سالن آرایشی در روزهای جمعه و شنبه تعطیل می باشد و در روزهای دیگر میتوانید برای رزرو وقت تماس و یا تشریف بیاورید ، مبلغ پرداختی برای رزرو ۵۰۰ هزار تومن می باشد و در صورت کنسلی تا قبل از ۲۰ روز می توانید نصف مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید.

سایت تالار پلاس سالن آرایشی کلاسیک فرمانیه با اطلاعات بدست آورده در لیست آرایشگاه های لوکس فرمانیه، نیاوران، اندرزگو و کامرانیه قرار داده است.

×