سالن زیبایی مینا میرزایی

نوع مجموعه : سالن تخصصی عروس

سالن زیبایی مینا میرزایی

سالن زیبایی مینا میرزایی

دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار پلاس

سالن زیبایی مینا میرزایی

همه ما میدانیم که روز عروسی یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر فردی است و ما تلاش میکنیم تا در این روز مهم بهترین باشضیم. اگر شما عروس خانم عزیز به دنبال یکی از بهترین سالن های زیبایی کرج میگردید و هنوز هم نتوانسته اید یک سالن زیبایی خوب و متخصص در خدمات عروس پیدا کنید ما سالن زیبایی مینا میرزایی را به شما معرفی میکنیم. این مجموعه برخلاف سالن های زیبایی دیگر که خدمات عروس هم انجام میدهند ؛ تخصص این مجموعه در خدمات عروس میباشد و کلیه خدمات زیبایی عروس را با بهترین روش و سبک های آرایشی با نهایت ظرافت و دقت برای شما انجام میدهد.

سالن زیبایی مینا میرزایی
آرایشگاه مینا میرزایی

درباره سالن زیبایی مینا میرزایی

مرکز تخصصی عروس مینا میرزایی با همکاری کادری حرفه ای و مجرب در کلیه خدمات عروس و متخصصین و میکاپ آرتیست این مجموعه با استفاده از بهترین و مرغوب ترین برندهای مواد آرایشی تا به امروز توانسته است یکی از سالن های زیبایی مطرح و بنام کرج شناخته شود و پر عروس ترین در منطقه خود به شمار برود.

سالن زیبایی مینا میرزایی
آرایشگاه مینا میرزایی

مرکز تخصصی عروس مینا میرزایی دارای دو بخش مجزا می باشد:

  1. بخش اداری
  2. بخش اجرایی

۱- پرسنل بخش اداری موظف هستند تا تمام نمونه کاراهای قبل و بعد و همچنین پذیرش ، مشاوره به بهترین روش برای و پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشد. در این بخش به تمامی سوالات شما ریز به ریز جواب داده میوشد و راهنمایی و موراد لازم را به شما میدهند.سپس براساس سلیقه و پسند شما اقدام به تدوین یک برنامه جامع نموده وپس از تایید برنامه توسط شما ، آن برنامه را جهت اجرا به متخصصین کادر اجرایی تحویل می دهند .
درصورت تمایل شما عروس خانم محترم کادر اداری با برنامه ریزی امکان نمایش کار به صورت حضوری را برای شما خواهد داشت . بدین معنی که شما می توانید قبل از روز عروسی خودتان به مرکز ما مراجعه نموده و از نزدیک شاهد مراحل گریم و آرایش سایر عروس ها باشید .

۲- پرسنل بخش اجرایی با همکاری کادری از متخصص ترین افراد در حوضه های مختلف مربوط به عروس فعالیت دارند. عروس خانم محترم در تمامی مراحل اجرایی جلوی آینه ناظر کارهای متخصصین میباشد. در این مجموعه به جزئیات توجه ویژه ای می شود . درواقع مواردی مانند آماده سازی پوست ، پوشیدن لباس ، نصب تور و تاج و … که شاید در سایر مراکز به آن اهمیت زیادی داده نمی شود ، دراین مرکز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به جرات می توان گفت که تاثیر به سزایی در نتیجه نهایی کار دارد .
بخش اجرایی پس از تکمیل روند برنامه ریزی شده و یک ساعت قبل از تشریف فرمایی آقا داماد عروس را به اتاق آینه منتقل می کنند تا وی فرصت کافی و لازم را برای مشاهده خود و ریز ترین جزئیات داشته باشد و درصورت نیاز طبق سلیقه او تغییرات لازم صورت خواهد گرفت .
ضمانت اجرای کار مرکز زیبایی عروس مینا میرزایی استرداد کامل وجه درصورت عدم رضایت عروس خانم می باشد که درقرارداد مربوطه نیز به آن اشاره شده است .

سالن زیبایی مینا میرزایی
آرایشگاه مینا میرزایی

با قطعی شدن جهت رزرو این مرکز زیبایی عروس واقع در میدان سپاه برای جست و جوی بهترین تالارهای کرج و آتلیه عروس و داماد اقدام کنید.

292 بازدید کل, 1 بازدید امروز

اطلاعات تماس

نام مجموعه : سالن زیبایی مینا میرزایی

آدرس : کرج میدان سپاه، بلوار جمهوری، رو به رو باغ فاتح، ساختمان پروتون، طبقه اول، واحد5 مجموعه گریم عروس مینا میرزایی

تلفن :34483568

امکانات

تالار عقد مجزا
ماشین عروس
پارکینگ اختصاصی
محل بازی کودکان
سالن سلف مجزا
آسانسور
سفره خانه سنتی
سیستم صوتی
کافی شاپ
روف گاردن
استیج رقص
برق اضطراری
اتاق vip
محوطه و حیات
برگزاری همایش و سمینار
گل آرایی
طرح ازدواج آسان
عکاس و فیلم بردار

گالری تصاویر

×