سالن زیبایی نوژا

مرکز تخصصی آرایش و زیبایی نوژا

سالن زیبایی نوژا در کجا قرار دارد

سالن زیبایی نوژا در سعادت آباد تهران واقع شده است.این سالن زیبایی با مدیریت توانا و موفق خانم شیوا عسگری و با بکارگیری کادری حرفه ای در کلیه خدمات زیبایی تا به امروز توانسته اند یکی از سالن های خوب در غرب تهران می باشد.

سالن زیبایی عروس نوژا یکی از لوکس ترین سالن ها با قیمت مناسب و کیفیت کاری عالی تا به امروز توانسته است یکی از سالن های شلوغ در سعادت آباد به شمار بیاید.

اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در غرب تهران منطقه سعادت آباد میگردید ، سالن زیبایی نوژا را به شما معرفی میکنیم.

متخصص در گریم و آرایش عروس

کلیه خدمات زیبایی عروس به صورت تخصصی در سالن زیبایی نوژا توسط میکاپ آرتیست خانم شیوا عسگری برای عروس خانم ها انجام می شود.

پیدا کردن یک تالار پذیرایی و یا باغ عروسی مجلل که موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسانی داشته باشد دغدغه امروزه ی بیشتر عروس دامادها می باشد. پیدا کردن تالار عروسی و باغ تالار با سایت تالار پلاس کار آسان و بی دردسری است و شما میتوانید با وارد شدن به سایت تالار پلاس ، تالار مورد نظر خود را از دسته های استانی و محدوده ای انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظر تالار را همراه با آخرین عکسها از تالار پذیرایی مربوطه ملاحظه نمایید. سایت تالار پلاس در تلاش است تا کمی کار شما عزیزان را برای یافتن تالار عروسی مناسب راحت سازد.

317 بازدید کل, 1 بازدید امروز

×