سالن زیبایی

سالن زیبایی عروس

بی شک هر عروسی میخواهد در شب عروسی اش ، زیباترین باشد و برای اینکه بهترین باشد حاضر است هر سختی را تحمل کند . اما باید بدانید یکی از فاکتورهایی که کمک میکند ، عروس خانم ها به خواسته شان برسند ، عقد قرارداد با یک سالن تخصصی عروس می باشد . اما چطور می توانیم یک سالن زیبایی خوب در تهران یا جاهای دیگر پیدا کنیم .

سالن زیبایی برکه
سالن آرایش و زیبایی برکه

هر چند استفاده از تجارب دیگران یکی از بهترین و کم هزینه ترین راههایی ست که شما را در انتخاب یک سالن زیبایی خوب کمک می کند اما فراموش نکنید که سلایق متفاوت است . مثلا برخی خانم ها مایلند عروس آرایشگاهی باشند که آرایش غلیطی برای عروس ها انجام می دهند و برخی میخواهند آرایش لایت داشته باشند . بنابراین هر کسی می تواند بر اساس سلیقه شخصی خود یکی از این ها را بهترین بداند . پیشنهاد میکنیم الویت های خود را لیست کنید و براساس آن ، یکی از آرایشگاهای تهران یا محل زندگی خود را انتخاب کنید .

با اینکه هر شخص برای خود ایده های متفاوتی دارد اما در انتخاب سالن عروسی مناسب ، در نظر گرفتن معیارهای زیر کار شما راحت تر می کند :

  •  این موضوع مهم نیست که شما چه سالن آرایشی را انتخاب کرده اید یا اینکه این سالن در چه منطقه ای از شهر واقع شده است . مهمترین نکته رعایت بهداشت وسایل توسط آرایشگر شماست . اینکه روپوش سفید رنگ آرایشگر تمیز باشد و وسایل مورد استفاده او ( وسایلی چون شانه ها ، تیغ  ، سوهان ها و …) پس از هر بار استفاده به درستی ضد عفونی شوند ، از مهم ترین مسائل می باشد .
  • از دیگر موضوعاتی که شما را در انتخاب بهترین سالن زیبایی کمک می کند ، کیفیت بهداشت سالن و آراستگی محیط و نحوه ی برخورد با مشتری است . امکانات و خدمات رفاهی یک سالن ، آرامش را برای عروس ها به ارمغان می آورد .
  • شاید شما بخواهید در یکی از سالن های زیبایی نیاوران و یا سالن های زیبایی اقدسیه یا در سالن های زیبایی شرق تهران برای مهم ترین شب زندگیتان ، آراسته شوید اما پیشنهاد میکنم این نکته را در نظر بگیرید که نزدیکی آرایشگاه به آتلیه عروس و داماد و یا تالار ، یک مزیت محسوب میشود و مانع خستگی شما میشود و میتوانید در عکسهایتان زیباتر باشید و با روی گشاده در کنار مهمانانتان ، شبی خوش را سپری کنید .
  • فراموش نکنید بقول قدیمی ها ، کار نیکو کردن از پر کردن است . مهمترین و اصلی ترین موردی که باید در انتخاب آرایشگر به آن دقت کنید ، تجربه و مهارت آرایشگرتان می باشد . میکاپ آرتیست باید از آخرین متدهای روز دنیا مطلع باشد و به نحو احسن مشتری را راهنمایی کند .
سالن زیبایی عروس
سالن زیبایی عروس

از اولویت ها برای انتخاب آرایشگاه ، قیمت آنهاست . سالن زیبایی قیمت مناسب ، تا حدود زیادی از هزینه های شما کم می کند . مطمئن باشید همه سالن های زیبایی ارزان در تهران ، بد نیستند . اگر شما خواسته هایتان را با میکاپ آرتیست خود در میان بگذارید و بیش از اندازه در طراحی اش دخالت نکنید ، میتوانید نتایج خوبی ببینید .

×