سیاست های رفتاری

سیاست های همسرداری

اکنون که قصد ازدواج دارید باید سیاست های زنانه ای را در رابطه با برخورد با همسرتان بدانید. زندگی سراشر از عشق و آرامش یک رویا نیست با رفتارهایی ساده و اما بسیار مهم می توانید زندگی مشترک رویاهایتان را محقق سازید.

**همسرتان را تحسین کنید**

با تحسین کردن او، چه از ظاهرش و چه از شخصیتش، ایجاد ارتباط چشمی و نگاه های نافذ، احساساتش را شکوفا کنید. ممکن است مردی به شما بگوید که به کمی فضا نیاز دارد و اینکه دوست دارد بدون اینکه به نامزدش فکر کند، زمانی را به خود و دوستان هم جنس خود اختصاص دهد اما این همیشه درست نیست. می توانید این را پذیرفته و بگذرید.

**اعتماد به نفس داشته باشید**

?? کاری کنید که بدون اینکه  حتی از او بخواهید، شما را بخواهد و همیشه دنبالتان باشد. فقط کافی است که دختری با اعتماد به نفس به نظر برسید و طوری وانمود کنید که خیلی به حضور او نیاز ندارید. اگر این نکات را رعایت کنید، خیلی زود می بینید که چطور او را شیفته خود می کنید و همیشه به دنبال خود می کشانید.

**ابراز علاقه کن**

همسرت را تحسین کن هرگز با فرض این که خودش این چیزها را می داند ، از تحسین کردن غافل مشو . مشکلی پیش نخواهد آمد اگر بارها با خلوص نیت به او بگویی دوستت دارم♥️

??یک نوازش ساده برای آرامش همسرمان وقتی که او نگران است

? یک گفت و گوی صمیمی و خوردن یک فنجان چای کنار یکدیگر
باعث می شود پایه های زندگی مشترک ما محکم تر شود.

**به خودت اهمیت بده**

??بخشی از زندگی مردها، همسرشان است. شاید این اعتراف را از هیچ مردی نشنیده باشید که بگوید: زیبایی و ظاهر تو برایم مهم است چون دوستت دارم!

? اما واقعیت این است که مردها به دلیل علاقه‌ای که به همسرشان دارند، توقع دارند او را همیشه آراسته و مرتب ببینند.

آن‌ها از این‌که همسرشان برای خودش وقت می‌گذارد و تلاش می‌کند تا زیبا به نظر برسد لذت می‌برند.

کمی آرایش ساده و مرتب کردن موها شما را تا حد زیادی جذاب می‌کند.

×