لباس مناسب برای مادر عروس

لباس مناسب برای مادر عروس

روز عروسی هر فردی یکی از مهمترین روزهای زندگیش است اما روز عروسی دخترها هم برای مادرهایشان کمتر از روز عروسی خودشان اهمیت ندارد . پس اگر شما مادر عروس هستید و دختران قرار است به زودی ازدوج کند این مقاله را از دست ندهید.

  1. رنگ لباس‌ هماهنگ با رنگ پوست: اگر چهره‌تان کمی سرخ است از رنگ‌های آبی و سبز استفاده کنید که حالت زیبایی به چهره‌تان خواهند داد. از پوشیدن لباس‌هایی به رنگ صورتی، قرمز و نارنجی دوری کنید.
  2. دوری از رنگ‌های سفید یا عاجی: پوشیدن لباسی که هم‌رنگ لباس عروس و یا نزدیک به آن باشد، بزرگ‌ترین اشتباه است. حتی اگر می‌خواهید لباسی به رنگ روشن یا سفید بپوشید، بهتر است انواع طرح‌دار آن را انتخاب کنید.
  3. تعادل را حفظ کنید: پوشیدن لباس‌های رنگارنگ، می‌تواند شما را تبدیل به یک مادرزن شاداب کند، اما برای اینکه در کنار این ظاهر شاد و جوان‌پسند وقار خودتان را حفظ کنید بهتر است یک کت تک رنگ روی لباس رنگی‌تان بپوشید.
  4. پارچه‌ لباس چروک نشود: جشن‌های عروسی اغلب طولانی هستند و شما به عنوان مادرعروس در این مراسم وظایف مختلفی را برعهده دارید و شاید حتی مجبور شوید که دو سه بار سوار ماشین شده و از آن پیاده شوید. پس پارچه‌ای را انتخاب کنید که در برابر چروک شدن مقاوم باشد.
  5. زیبایی ظاهرتان را مخفی نکنید: بعضی از مادرزن‌ها تاکید عجیب بر پوشیدن دامن‌های بلندی دارند که تا روی قوزک پایشان را هم می‌پوشاند. ساق پا و قوزک یکی از زیباترین بخش‌های بدن است و شما با پوشاندن آن ظاهری معمولی خواهید داشت. بهتر است دل به دریا بزنید و این بار یک دامن کوتاه و حتی طرح‌دار را انتخاب کنید. پوشیدن یک دامن کوتاه خوش برش، شما را چند سال جوان‌تر نشان خواهد داد.
  6. متفاوت بمانید: یادتان باشد که شما مادر عروس هستید نه ساقدوش او. قرار نیست لباس شما از لحاظ طرح یا رنگ شبیه لباس عروس یا ساقدوش‌هایش باشد. اصلا تا جایی که ممکن است باید از این مساله اجتناب کنید. به عنوان مثال اگر ساقدوش‌ها پیراهنی کرم‌رنگ پوشیده اند شما بهتر است لباسی کاکائویی یا به رنگ موکا تن کنید.

390 total views, 1 views today

×