چگونه ماشین عروس زیبا داشته باشیم ؟

چگونه ماشین عروس زیبا داشته باشیم ؟

اکثر عروس خانم ها و آقا دامادها ، معتقدند که شب جشن عروسیشان باید یکی از زیباترین و خاص ترین شبهای دنیا باشد ، به همین خاطر از هر وسیله ای برای متفاوت نشان دادن این شب ، بهره میگیرند . یکی از موارد مرتبط با عروسی که جای مانور زیادی دارد ، تزیین ماشین عروس است . برخی به جای انتخاب ماشین عروس ساده ، ترجیح میدهند یک تزیین جذاب انتخاب کنند و فاصله سالن زیبایی تا آتلیه عروس و در آخر هم تالار پذیرایی را با جلب نگاه تحسین برانگیز مردم طی کنند . اما چگونه ماشین عروس زیبا داشته باشیم ؟

چگونه ماشین عروس زیبا داشته باشیم ؟
چگونه ماشین عروس زیبا داشته باشیم ؟

اینطور به نظر می رسد که ماشین عروس ، مانند شام و وضعیت تالار بطور مستقیم ، در رضایت میهمانان از مراسم شما نقشی ندارد اما تصویر زیبایی که از سلیقه عروس و داماد در ذهن میهمانان به جا می گذارد ، پس می توانید با کمی خلاقیت ، تصویری زیبا از خود خلق کنید . در یک ماشین عروس زیبا الزاما از گلهای گرانقیمت استفاده نمیشود گاهی با پیش پا افتاده ترین ابزار ، میتوانید یک ایده خلاقانه را به نمایش بگذارید . شاید موارد زیر به شما کمک کند که در شب عروسی تان ، یک ماشین عروس ساده و البته زیبا داشته باشید :

  • هنگام سفارش گل برای تزئین ماشین عروس سعی کنید از یک کارشناس رنگ و دکوراسیون مشورت بگیرید تا از رنگ های متضاد و شاد به خوبی استفاده کنید . البته میتوانید در دنیای مجازی ، عکس های ماشین عروس های مختلف را هم ببینید .
  • برای تزئین ماشین عروس از گل های درشت و رنگارنگ استفاده کنید .
  • اگر در فصل گرما ازدواج می کنید بهتر است وقت و هزینه ی خود را برای گل زدن ماشین تلف نکنید زیرا گل ها در هوای گرم فورا پلاسیده می شوند و جلوه ی خوبی به ماشین عروس نمی دهند . در عوض میتوانید با کمی خلاقیت ، با تور و روبان و بادکنک و سنگ های تزئینی ماشین خود را تزیین کنید .
  • مناسب ترین رنگ برای ماشین عروس رنگ سفید است . زیرا هم با لباس عروس هماهنگ می شود و هم رنگ سپید ، سمبل عشق و پاکی می باشد . برای ماشین عروس سفید رنگ ، از گل های سفید استفاده نکنید چرا که به طبع جلوه ی زیبایی نخواهد داشت .
  • اگر خودرویی تیره دارید از گل های سفید و یا بسیار روشن مانند صورتی ملایم استفاده  کنید زیرا جلوه ویژه خواهد داشت .
  • اگر خودروی شما مشکی است به هیچ وجه از گل های یکدست و سفید استفاده نکنید زیرا خودرویتان به خودروی عروس شبیه نخواهد بود .
  • سعی کنید رنگ بندی متنوعی را برای تزئین ماشین استفاده کنید . از گل های گران بها برای تزئین ماشین استفاده نکنید چون هزینه ی اضافی به حساب می آید و در نهایت چند ساعت بیشتر دوام نخواهد داشت . جالب ترین ماشین عروس الزاما با گل های گرانقیمت ، تزیین نشده است .
ماشین عروس
ماشین عروس
عکس ماشین عروس
عکس ماشین عروس

اگر برای تزیین ماشین عروس خود ایده خاصی ندارید ، از موسسات تشریفات مجالس کمک بخواهید . اکثر این موسسه ها ، مشاورین توانمندی برای ارائه ایده های ناب برای تزئین ماشین عروس دارند .

Bridal Car
Bridal Car

 

 

×