موقعیت تالار پذیرایی در برگزاری مراسم

موقعیت تالار پذیرایی و تالار عروسی در برگزاری مراسم چگوونه باید باشد

تالار پذیرایی محل برگزاری جشن عروسی شما می بایست از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری، وضعیت مناسبی داشته باشد. شاید مهمترین موضوع در انتخاب تالار عروسی همین باشد. چرا که مهمانان شما می بایست این مسیر را طی کنند و چنانچه دسترسی به محل برگزاری عروسی شما بنا به دلایلی مثل : ترافیک و یا واقع شدن در خارج از شهر ، مشکل باشد باعث کلافه شدن و خستگی مهمانان شما خواهد شد.

موقع رزرو تالار پذیرایی حتما از مدیریت تالار درخواست نمایید تا کروکی تالار عروسی را به شما بدهند که معمولا بصورت کارت های چاپ شده در سایز کارت ویزیت می باشد که به تعداد میهمان ها در اختیار شما قرار میگیرد. این کارت های کروکی را میبایست به همراه کارت دعوت در اختیار مهمان های خود دهید.

موقعیت تالار پذیرایی در برگزاری مراسم

از طرفی سعی کنید تالار عروسی یا باغ عروسی محل برگزاری عروسی را در نزدیکی آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی خود انتخاب کنید چرا که خود شما هم می بایست این مسیر را طی کنید و چنانچه این اماکن دور از هم باشند ، دیر در جشن خود حاضر خواهید شد.

مواردی پیش آمده که عروس وداماد تالار پذیرایی خود را در مثلا شمال شرق تهران رزرو کرده اند و آتلیه عروس در غرب تهران هست. یا سالن زیبایی در غرب هست. این کار باعث بوجود آمدن استرس می شود. عروس و داماد در طول روز نگران زمان و دیر رسیدن به تالار پذیرایی هستند.

از چند روز قبل نصبت به رزرو آتلیه و سالن زیبایی اقدام کنید و به آتلیه عکاسی خود حتما موقعیت تالار را اعلام کنید تا طبق برنامه ریزی زمان و موقعیتی که تالار عروسی شما دارند اقدام نمایند.

موقعیت تالار پذیرایی در برگزاری مراسم

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

399 total views, 1 views today

×