نقش مهم ارزش ها در ازدواج

شخصیت افراد بر اساس ارزش ها

ارزش های شما تعیین کننده ی شخصیت شما هستند و در ازدواج یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه کنید، در این مقاله سایت تالار پلاس درباره ی این ارزش ها مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

ارزش های شما جنبه های بسیاری از شخصیت شما را تعیین می کنند از جمله:

چطور با دیگران رفتار می کنید؟یعنی برخورد و ارتباط شما با دیگران به چه صورت است.

چطور با خودتان رفتار می کنید؟همه ی ما با خودمان رفتارهایی داریم ، نحوه ی برخورد ما با خودمان بسیار مهم است.

چطور پول خرج می کنید؟روش خرج کردن پول و دیدگاه شما و شریک زندگیان نسبت به پول و خرج کردنش تا حدودی باید شبیه به هم باشد.

چطور بچه هایتان را بزرگ می کنید؟روش تربیت فرزند و یا خیال پردازی کردن نسبت به آینده ای که فرزندی دارید که چگونه تربیتش کنید و دیدگاه شما و شریک زندگیان باید شبیه به هم باشد.

چه اهدافی را در نظر دارید و برای رسیدن به آن چطور حرکت می کنید؟همه ی ما اهدافی داریم و برای رسیدن به آن تلاش میکنیم ، اگر اهداف های شما و شریک زندگیتان خلاف جهت هم باشه به مشکل برمیخورید ، حداقل باید دارای یک مسیر مشترک باشه یعنی هدف هایتان در یک مسیر باشه.

چه دیدگاه سیاسی دارید؟دیدگاه و نگرش شما و شریک زندگیتان به سیاست و کشوری که زندگی میکنید نیز باید دارای یک دیدگاه واحد باشد.

چه نگرشی نسبت که کسانی که خوشبخت تر از شما نیستند دارید؟نوع نگرش شما به افراد پایین تر از شما و نوع نگرش شریک زندگیتان نسبت به این افراد نباید دارای تفاوت های زیادی باشد.

عادات سلامتی شما چه هستند؟برای سلامتی خود چه کارهایی را انجام میدهید.

ارزش های شما هر روز زندگی تان را تحت تاثیر قرار میدهد .وقتی که ارزش های شما و همسرتان تفاوت بسیاری با هم داشته باشد دائما با تنش بسیاری در رابطه مواجه می شوید. باید با کسی باشید که نیم دیگر شما باشد ، فکرتان ، اندیشه و نگرش شما ، احساسات شما را درک کند و بتواند همراه خوبی برای شما باشد ، تنها عشق و دوست داشتن بریا شروع یک زندگی و ازدواج کافی نیست. کسی باید باشد که شما را کامل کند در غیر این صورت دچار اختلاف نظرهای زیادی می شوید و به مرور این اختلاف نظرها در هر زمینه ای بزرگ تر میشود و ممکن است زندگی مشترک شما را مختل کند.

پس هنگام انتخاب شریک زندگی به ارزش های یکدیگر دقت کنید.

**تالار پذیرایی**

پیدا کردن یک تالار پذیرایی و یا باغ عروسی مجلل که موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسانی داشته باشد دغدغه امروزه ی بیشتر عروس دامادها می باشد. پیدا کردن تالار عروسی و باغ تالار با سایت تالار پلاس کار آسان و بی دردسری است و شما میتوانید با وارد شدن به سایت تالار پلاس ، تالار مورد نظر خود را از دسته های استانی و محدوده ای انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظر تالار را همراه با آخرین عکسها از تالار پذیرایی مربوطه ملاحظه نمایید. سایت تالار پلاس در تلاش است تا کمی کار شما عزیزان را برای یافتن تالار عروسی مناسب راحت سازد.

188 total views, 1 views today

×