نکات مهم برای خرید زیورآلات عروسی

چگونه بهترین زیورآلات عروسی را انتخاب کنیم

تالار پلاس در این مقاله نکته‌های مفیدی راجع به خرید تور، لباس، تاج، کفش، زیورآلات و … قرار داده‌ است. امیداریم با خواندن این مقاله اطلاعات کافی به شما داده باشیم و بتوانید تیپ عالی و زیبا در روز عروسیتان بپوشید.

امی اسکیتر فیلد ، طراح برجسته‌ی کفش‌های عروسی در سامرست بزرگ شد، محلی که او کودکی‌اش را به یاد می‌آورد هنگامی که مکعب‌های چوبی را در جورابش قرار می‌داد تا کفش پاشنه بلند بسازد. او ابتدا در حیطه‌ی تولید و طراحی کفش‌های عروسی کار می‌کرد و سپس الهامات و دانسته‌های خود را در حیطه‌ی طراحی‌ها و مشاوره‌ی عروسی‌های لوکس به عرصه گذاشت.  این چند مورد از توصیه‌های او در مورد خرید زیورآلاتی مثل تاج، تور، کفش و… است.

توصیه‌ی ۱

 به استایل خودت ایمان داشته باش. عروس بودن یعنی بهترین خودت بودن نه یک انقلاب و تغییر بزرگ، به یاد داشته باشید که همسرتان عاشق شما شد به دلیلی که شما خودتان هستید.

توصیه‌ی ۲

طول پاشنه یک فاکتور اصلی برای انتخاب کفش مناسب عروسیتان است، در منطقه‌ی امن و راحت خود باقی بمانید، روز طولانی را در پیش خواهید داشت. درد پاهایتان روی چهره‌ی شما کاملا مشخص خواهد شد و این جدا می‌تواند روی خوشی و لذت شما در روز عروسیتان تاثیر بگذارد. تفاوت قدی بین خودتان و همسرتان را در نظر گرفته و رعایت کنید تا عکس‌ها و ویدیوهای خوبی را داشته باشید.

توصیه‌ی ۳

نگاهی به کلکسیون کفش‌هایتان در خانه بیندازید، احتمالا تم مشترکی بین همه‌ی آن‌ها وجود دارد مثل مدل پنجه‌ی کفش، پنجه‌ی پای شما یا نوک تیز است یا گرد. پس به چیزی که می‌دانید و دوست دارید تکیه کنید تا پاهایتان راحت باشد.

 

توصیه‌ی ۴

 اگر طول لباستان بلند است و دوست دارید یک سندل جلوباز بپوشید، به جای آن از سندل جلو بسته و نوع تخت آن استفاده کنید. پیدا بودن پنجه‌ها شیک و ظریف نیست و یک ظاهر راحتی را به وجود میاورد که مناسب عروس خانم‌ها نیست. در هر صورت، اگر موافق نیستید حداقل یک بار مدل‌های جلوبسته را امتحان کنید تا تفاوت را احساس کنید.

توصیه‌ی ۵

وسایل و زیورآلات روز عروسی شما قطعا دوباره استفاده خواهند شد. آن‌ها را مثل اجناس گران و مفید بدانید، پس توازنی بین عالی بودن در روز عروسی و روزهای بعد داشته باشید. یک راه عالی این است که از رنگ‌ها و مدل‌های متعارف بهره ببریم.

توصیه‌ی ۶

ست کردن زیور آلات، کفش و کلا ظاهر یک عروس می‌تواند چالش برانگیز باشد. این مهم‌ترین روز زندگی شماست و در بیشتر موارد بیشترین پول را روی هر قسمت از تیپ عروسیتان خرج کرده‌اید. صرف نظر از همه‌ی اینها، اکثر این آیتم‌ها جدا از هم خریداری شده‌اند. یک راه عالی برای اینکه از خوش ترکیبی و ست شدن لباسمان اطمینان حاصل کنیم این است که یک یا دو قسمت اصلی را معیار قرار دهیم. مثلا همه‌ی زیورآلات طلا یا نقره، مروارید یا کریستال و کلا در یک سطح رنگ باشند. اگر لباستان طرحی از گل دارد سعی کنید همین روند را پیش بگیرید و از اضافه کردن یک تم و رنگ دیگر جدا خودداری کنید. عکس و نمونه‌های زیادی را ببینید تا بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید و رنگ‌ها و جزئیات را در ذهن تازه نگه دارید.

توصیه‌ی ۷

در طول مراسم مهمانان بیشتر پشت لباس یا موی شما را می‌بینند. این را هنگام خریداری لباس و زیورآلات و تاج در نظر بگیرید. جزئیات و ریزه‌کاری‌های پشت کفش زیبایی ظریفی را به ظاهر شما اضافه می‌کند.

 

توصیه‌ی ۸

کمربندها راهی عالی برای دادن استایل و مدلی متفاوت و زیبا به لباستان است. مدل‌های کمربندی که در قسمت میانی جزئیات بیشتری دارند بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند و کمر را باریک‌تر نشان می‌دهند. همچنین کمربند می‌تواند یک راه خلاقانه برای تغییر استایل روز عروسی به شب عروس شود.

 

 

توصیه‌ی ۹

تور یا بدون تور؟ مسئله این است! براساس تجربه‌ی شخصیم از عروس بودن، من اصلا یک تور را حتی برای سرگرمی پرو نکردم. الان پشیمانم، شما فقط یک روز از زندگیتان عروس هستید. این را بپذیرید. چند تور را امتحان کرده و سپس تصمیم بگیرید.

توصیه‌ی ۱۰

اگر پارچه‌ی لباستان از جنسی ظریف است، پس بهتر است از پوشیدن کفش‌هایی که منجوق‌های بزرگ دارند پرهیز کنید زیرا پارچه به آن گیر کرده و هم پارچه و هم کفش خراب می‌شوند. کفش‌هایی با منجوق‌های تخت وصیقلی شده بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل است.

 

توصیه‌ی ۱۱

 زیورآلات همیشه بهترین راه برای نشان دادن استایل شخصی شماست، هنگام خرید انواع زیادی از مدل‌ها را تست کنید زیرا مدل هرکدام از آنها می‌تواند کل تیپ را تغییر دهد. تم و ست کردن را دست کم نگیرید و تصمیم گیری را به آخرین دقیقه نسپارید.

توصیه‌ی ۱۲

یک نکته‌ی دیگر از تجربه‌ی شخصی، از پیش پوشیدن و دیدن کل تیپ معجزه می‌کند! حداقل یک هفته قبل از عروسی همه چیز را بپوشید از جمله جواهرات، کفش، تور و حتی مدل مو و چیزی که قرض گرفته‌اید. مثلا شاید طول گردنبند شما با طرح بالاتنه‌ی لباستان در تضاد باشد. اگر تمام چیزهایی که با علاقه خریده‌اید به طور کامل با هم هماهنگ نبودند، زمان کافی برای انتخاب‌های دیگر بگذارید.

توصیه‌‌ی ۱۳

زیورآلات و چیزهای تزئینی بسیار فوق‌العاده‌اند و به شما درخششی خیره کننده هدیه می‌کننند حتی اگر یک کریستال کوچک باشد.

تالار پذیرایی

برای پیدا کردن یک تالار پذیرایی خوب و باغ تالار مجلل و شیک ممکن است زمان زیادی صرف کنید و شاید نتیجه ی مطلوبی هم نگیرید ، تالار پلاس  با قرار دادن بهترین تالارهای پذیرایی در تهران و بیشتر استان ها و محدوده ها با امکانات مورد نظر شما فراهم ساخته است ، شما میتوانید به راحتی وارد سایت تالار پلاس شوید و تالار مورد نظر خود را جست و جو کنید ، اطلاعات کامل تالار پذیرایی همراه با جدیدترین عکس های واقعی در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

84 total views, 1 views today

×