ویژگی یک سالن زیبایی خوب

ویژگی یک سالن زیبایی خوب

پیدا کردن و انتخاب یک آرایشگاه خوب یکی از مهم ترین دغدغه های خانم های جوان امروز است. همچنین انتخاب یک سالن زیبایی خوب برای مراسم به خصوص اگر آن مراسم شب عروسیشان باشد وسواس هایی به خرج میدهند و بیشتر سردرگم میشوند. رفتن به یک آرایشگاه خوب خیلی مهم است میپرسید چرا؟ درنظر بگیرید به آرایشگله زیبایی بروید که از کار آرایشگر راضی نباشید و یا کاری حرفه ای به شما تحویل ندهد و شما در مراسم عروسی فقط باید حرص بخورید و خودتان را سرزنش کنید و فکر کنید عکس هایتان با قیافه آشفته چه خواهد شد و سالها بعد با نگاه کردن به عکس و فیلم های عروسیتان فقط حسرت میخورید که چرا دقت بیشتری برای انتخاب سالن زیبایی نکرده اید. اکنون ما ویژگی یک سالن زیبایی خوب و مواردی که برای انتخاب آن باید دقت کنید را در اختیار شما قرار داده ایم.

ویژگی یک سالن زیبایی خوب
ویژگی یک سالن زیبایی خوب

از اینترنت کمک بگیرید

بسیاری از سالن های زیبایی حرفه ای و برند در شبکه اینترنت پایگاه دارند و شما میتوانید با مراجعه به این پایگاه ها خدمات و نمونه کارهای آن را ببینید. همچنین وب سایت هایی هستند که میتوانید با مراجعه به آن لیست تمامی سالن های زیبایی تهران و کرج با توجه به آنچه که خودتان میخواهید به راحتی پیدا کنید. در سایت تالار پلاس این امکان برای شما فراهم شده است تا به آسانی سالن زیبایی موردنظر خود را با تمامی اطلاعات ببینید.

سالن را بپسندید

منظور از اینکه سالن را بپسندید این نیست که نگاهی خریدارانه به سالن زیبایی بیندازید ، اینجا منظور این است که در نظر داشته باشید که رفتار پرسنل با شما محترمانه باشد و از طرفی دیگر محیط سالن کاملا تمیز و شیک باشد وحالتی آشفته وپر استرس نداشته باشد.

کار آرایشگر

بعد از انتخاب سالن باید به کار آرایشگر توجه کنید.ضمن مشاهده مهارت دست او ببینید می‌تواند سریع و بدون سردرگمی کاری که از او خواسته شده را به نتیجه برساند، دور و برش را تمییز و مرتب نگاه دارد، روپوش و سرو و وضع مرتبی داشته باشد و محترمانه صحبت کند؟ اگر این موارد در مورد آرایشگر صدق می‌کرد و کیفیت کار او را هم قبول داشتید بروید جلو و با او صحبت کنید. همچنین شما میتوانید آلبوم کاری سالن را ببینید و تا حدودی به شما کمک میکند.

هنر و خلاقیت آرایشگر

آرایشگر جدا از اینکه باید حرفه داشته باشد و در بهترین مراکز آموزشی دوره دیه باشد باید دارای هنر و خلاقیت باشد که این ربطی به حرفه ای بودن ندارد. یک آرایشگر خوب باید بتواند با توجه به ساختار صورت هر کسی هنر و خلاقیتی متناسب با چهره فرد و تکنیک های خاص انجام بدهد تا هم ایراد و نقص های صورت پوشیده شود و هم زیبایی ها را پررنگ تر کند.برای مثال اگر شما می‌گویید این مدل را دوست دارم آرایشگر باید بتواند این مدل را برای شما نقد کند و بگوید به چه دلایلی موافق یا مخالف است که این مدل را روی شما پیاده کند. چنین آرایشگری می‌تواند ظاهر شما را برای روز عروسی مثل یک مدل گیرا و شیک بیاراید.

مدارک را چک کنید

بسیاری از سالن‌های زیبایی در تبلیغاتی که انجام میدهند از متدها و مدارک به روز بین‌المللی صحبت می‌کنند اما در واقع فقط مدرک دوره عمومی فنی حرفه‌ای را دارند. اگر آرایشگری در مورد مدارک و متدهایش ادعایی دارد حتما روی دیوار دفتر مدیر سالن زیبایی دنبال اسناد این ادعاها باشید. در غیر این صورت باید پول تبلیغات کذب را به این سالن زیبایی بدهید و مشابه خدمات آن‌ها را می‌توانید در سالن‌های معمولی‌تر هم داشته باشید.

ویژگی یک سالن زیبایی خوب
ویژگی یک سالن زیبایی خوب

بعد از کسب اطلاعات کافی از یک سالن زیبایی خوب میتوانید به تحقیق درباره نکاتی قبل از رفتن به آرایشگاه برای مراسم عروسیتان بپردازید.

316 total views, 1 views today

×