چه خانمهایی برای مردها در اولین دیدار جذابند

راه های جذب مردها

➖ بسیاری از خانم ها در مورد ظاهر خود حساسیت های بی مورد دارند. مطمئن باشید شما بزرگترین منتقد خودتان هستید! زیبایی فیزیکی افراد تنها عامل موثر بر جذابیت افراد نیست.
لبخندی واقعی و دلنشین می تواند نشان دهنده خوش بینی و اعتماد به نفس شما باشد.
بنابراین چه در اولین ملاقات با یک خواستگار و چه در جمع دوستان یا همکاران، لبخند را فراموش نکنید.

سادگی ظاهری بیشتر از هر چیزی میتواند مردها را جذب کندداشتن آرایشی غلیظ برای مردها جذاب نیست چون آرایش سنگین باعث خستگی صورت میشود و لطافت زنانه اش را از دست میدهد ، سادگی مو و صورت برای هر آدمی جذاب است پس برای جذاب بودن از ارایش های سنگین استفاده نکنید بخصوص در اولین دیدار.

➖ لباس های شما تا حد زیادی بر دیگران اثر می گذارند و به آنها می گویند که شما چه شخصیتی دارید. البته این به آن معنا نیست که همیشه لباس های مدروز یا گران بپوشید بلکه اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که با کدام لباس راحت ترید و کدام لباس اعتماد به نفستان را افزایش می دهد. بقیه مسائل در درجه دوم اهمیت قرار می گیرند. همیشه در هر شرایطی خودتان باشید و نخواهید که با لباس هایی که به آن عادت ندارید یا تابحال استفاده نکرده اید را به تن کنید. چون مطمئن باشید هم خودتان اذیت می شوید هم انرژی مثبت به اندازه کافی  به طرف مقابلتان منتقل نمیکنید.چون از همه مهم تر حس خوبی داشتن در اون لباسی که به تنتان میکنید مهم می باشد؛ همین طور که سادگی صورت شما جذاب تر است ، سادگی و شیک بودن لباس شما نیز میتواند جذاب تر باشد.

اگر به دنبال تالار پذیرایی خوب با قیمت مناسب همراه با تخفیف و هدایا میخواهید که امکانات خوبی داشته باشد می توانید در سایت تالار پلاس به دنبال تالارپذیرایی ، باغ تالار و تالارهای خوب در تهران و بقیه شهرها باشید.

 

×