چگونه شیک پوش باشیم

راه های ساده برای شیک بودن

شیک پوش بودن در محل کار ، در جمع دوستان و حتی در خانه و از همه مهم تر پیش همسر و یا نامزد خود چیزی است که همه ی خانوم ها و یا اکثر خانوم ها به دنبال آن هستند. برای شیک بودن نیازی به دادن هزینه های سنگین برای خرید لباس نیست. گرچه بعضی از لباس های زیبا گرون هستند ولی گام اول برای شیک پوشی پرداخت مبالغ زیاد برای خرید لباس نیست.شیک پوش بودن دارای قاونین و اصول خودش میباشد. سایت تالار پلاس در این مقاله به چند نکته اساسی برای شیک پوشی می پردازد.

برنامه ریزی کنید

همانگونه که بسیاری از افراد برای وعده‌های غذایی خود دارای برنامه مشخص هستند، شما هم اگر می‌خواهید شیک پوش باشید، برنامه‌ای را برای هفته پیش رویتان بنویسید. از شنبه تا چهارشنبه در محل کار چه می‌پوشید؟ برای آخر هفته و در جمع دوستان خود چی می‌پوشید؟ پیشنهاد ما به شما این است که یک با یک استایلیست آغاز کنید.

خانم های خوشتیپ را دنبال کنید

کافیست یک سری به اینترنت بزنید. و به دنبال خانم های شیک پوش بگردید و ببینید آن ها چه لباس‌هایی می‌پوشند. اینستاگرام و پینترست نیز می توانند کمک خیلی خوبی به شما بکنند. توجه داشته باشید صفحه‌های بسیاری برای خانم‌های محجبه وجود دارد. یادتون باشه که با حجاب هم می‌توانید خوش تیپ و شیک پوش باشید.

خیلی وسواس به خرج ندهید

اگر جز آن دسته از خانم‌هایی هستید که همواره لباس‌های رسمی می‌پوشید. و دائما به فکر ست کردن لباس هستید به شما یک توصیه اساسی داریم. قوانین ساخته شده‌اند تا شکسته شوند! می توانید شلوار جین و یک تیپ اسپرت را نیز امتحان کنید. شیک پوش بودن الزاما با پوشیدن لباس رسمی حاصل نمی‌شود.

رژ لب قرمز استفاده کنید

استفاده از یک رژ لب قرمز می‌توانید جلوه‌ای مناسب به تیپ شما بدهد. اساسا رنگ قرمز رنگی گرم و نشان دهنده عشق است. به نظر من این رنگ غوغا می کند. سعی کنید در هفته حداقل دو بار از این رنگ رژ لب استفاده کنید.

از زیورآلات مناسب استفاده کنید

از زیورآلات استفاده کنید. استفاده از یک گوشواره، دستبند و یا گردنبند. اما در استفاده از زیورآلات و جواهرات زیاده روی نکنید.

بر روی لباس‌های اصلی تمرکز کنید

یکی از مواردی که بسیاری از بازیگران و هنرمندان در انتخاب لباس خود دقت می‌کنند، انتخاب صحیح لباس اصلی است. تا جایی که می‌توانید بر روی لباس‌های اصلی مانند: مانتو، شلوار و یا کت و دامن خود برای مهمانی هزینه کنید. هزینه کردن برای سرویس طلا، گوشواره و … که نقش کمرنگی در ظاهر شما دارند اشتباهی است که بسیاری از خانم‌ها مرتکب می‌شوند.

کفش‌های رنگی بپوشید

شاید بسیاری از زمان‌ها از کارشناسان چی بپوشم شنیده‌اید که باید حتما کفش قهوه ای و یا مشکی را انتخاب کنید. اما یادتان باشد که همیشه قرار نیست مطابق قوانین گام بردارید تا خوش تیپ باشید. استفاده از کتانی‌های رنگی نیز می‌تواند با یک شلوار جین شیک در ظاهر شما تغییری اساسی ایجاد کنند.

پیدا کردن یک تالار پذیرایی و یا باغ عروسی مجلل که موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسانی داشته باشد دغدغه امروزه ی بیشتر عروس دامادها می باشد. پیدا کردن تالار عروسی و باغ تالار با سایت تالار پلاس کار آسان و بی دردسری است و شما میتوانید با وارد شدن به سایت تالار پلاس ، تالار مورد نظر خود را از دسته های استانی و محدوده ای انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظر تالار را همراه با آخرین عکسها از تالار پذیرایی مربوطه ملاحظه نمایید. سایت تالار پلاس در تلاش است تا کمی کار شما عزیزان را برای یافتن تالار عروسی مناسب راحت سازد.

257 total views, 1 views today

×