چگونه همسرتان را صدا بزنید؟

انتظار احترام گذاشتن همسر به شما

هر کلمه‎ای یک بار روانی و عاطفی دارد که  در روح و فکر شنونده تاثیر می‎گذارد و این تاثیر به مرور زمان پایدار و ثابت می‎شود.
در طول روز شاید بارها و بارها همسرتان را صدا بزنید، نحوه صدا کردن همسر می‎تواند وسیله‎ای برای ابراز عشق و محبت است.

? همه ی ما از همسرمان انتظار داریم که به ما احترام بگذارد و محترمانه با ما صحبت کند ، این انتظار کاملا دو طرفه است و همسر شما نیز از شما انتظار این احترام و برخورد درست را دارد. حس دوست داشته شدن و با ارزش بودن و دادن اعتماد به نفس به همسر خود یک نیاز دو طرفه می باشد. پس برای داشتن یک زندگی زناشویی که پایه های قوی داشته باشد مطالب زیر را مطالعه کنید:

? تمرین شما از دوران عقد شروع می‎شود.
✨شاید برای اولین بار گفتن کلماتی مثل “عزیز دلم، جانم، عشقم، نفسم و…” برای شما سخت باشد، ولی مطمئن باشید بعد از چند بار گفتن هر کدام، برایتان عادی می‎شود و هر دو از گفتن و شنیدن این کلمات لذت می‎برید.
لحن شما موقع صدا کردن همسرتان به او می‎فهماند که یک گفتگوی عاشقانه منتظرش است یا یک دعوا. پس سعی کنید بر روی آرامش لحنتان و نحوه گفتن کلمات بیشتر تمرکز کنید.
همسرتان یک درخت نیست! پس وقتی در مورد او صحبت می‎کنید از اسامی اشاره مثل “این” یا “اون” به کار نبرید! این کلمه های “ببین” و “الو” و “آهای”.

? وقتی همسرتان شما را صدا می‎زند با علاقه به او جواب بدهید! مثلا به جای گفتن: “هااان!؟” یا گفتن یک “بله” خالی به او بگویید: “بله عزیزم”، “جان دلم” یا “جانم”. مطمئن باشید در ازای احترام گذاشتن خودتان احترام می بینید.

در پایــــان اینکه…
با محترمانه رفتار کردن و صدا زدن همسرتان در واقع بذر احترام گذاشتن متقابل در روابط زناشویی را کاشته‎اید که تا انتهای عمر می‎توانید از آن بهره ببرید. عاشقانه و محترمانه صدا زدن همسرتان فضای خانه را سرشار از محبت می‎کند و بیش از پیش دل‎هایتان را به هم نزدیک می‎کند. در ضمن تنوع در صدا زدن همسرتان را فراموش نکنید.

تالارهای خوب تهران و باغ تالارهای مجلل و شیک می توانید اطلاعات کامل همراه با جدید ترین اطلاعات و عکس ها از تالار پذیرایی مربوطه کسب نمایید. برای کسب این مطالب از سایت تالارپلاس دیدن نمایید.

×