5 معیار برای انتخاب کادوی عروسی

5 معیار برای انتخاب کادوی عروسی

آیا قصد دارید برای یک عروس و داماد به دلیل جشن عروسی شان هدیه و کادوی عروسی بدهید ؟ چه بخواهید یک کالا هدیه دهید و چه وجه نقد، همه مهمانان عروسی باید بدانند چگونه بودجه مورد نظرشان را کنترل کنند. آیا باید به لوازم منزل مثل یک قهوه ساز اکتفا کرد، یا می خواهید یک مجموعه تزئینی، زیبا و قیمتی هدیه دهید؟ شاید این معیار ها شما در انتخابتان یاری کند .

  • هرچه به عروس و داماد نزدیک تر باشید، کادوی شما بزرگتر خواهد شد. پس کادوی شما با رابطه شما با عروس و داماد مرتبط است.
  • رسوم و سنت ها در کادوی عروسی نیز مهم است.در این شرایط مطابق سایر افراد دعوت شده به مراسم عمل کنید. آیا مهمانان با هدایای باشکوه به مراسم می روند یا یک کادو ساده و صرفا برای ادای احترام؟ می توانید با سوال از دوستان،اقوام یا همسایگان عروس و داماد که احتمالا می شناسید پاسخ این سوال را بیابید.
  • اگر همراه با همسرتان در مراسم شرکت می کنید، مطمئن باشید کسی از شما توقع نخواهد داشت هرکدام جداگانه هدیه ای تهیه کنید. مبلغی که برای خرید کادو در نظر گرفته اید را دو برابر کنید و بدون هیچ دغدغه ای به سراغ خرید آن بروید.
  • ارائه پول نقد یا طلا بجای خرید لوازم بدون کاربرد
  • حقوق شما چقدر است.اگر به تازگی موفق شده اید شغلی بیابید، یا در مدت زمان کوتاهی مجبور هستید به چند مراسم جداگانه بروید، برای خرید  هدیه ازدواج خودتان را بیش از دچار مشکل نکنید

 

×