ویژگی های باغ تالار لوکس

ویژگی تالار عروسی لوکس

ویژگی‌های باغ تالار لوکس ، وب‌سایت تالار پلاس درباره خصوصیات باغ تالار لوکس و مجلل مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که در ادامه همراه ما باشید. اگر شما هم برای مراسم عروسی خود به دنبال یک باغ تالار مجلل می‌گردید بهتر است چند مورد مهم از ویژگی‌ها و خصوصیات مهم یک باغ لوکس را بدانید.

تعداد دقیق میهمانان

ویژگی های باغ تالار لوکس
ویژگی های باغ تالار لوکس

عروس و داماد قبل از مراجعه به باغ تالار اول باید لیست دقیق میهمانان خود را بدانند تا مطمئن شوند که باغ عروسی موردنظر گنجایش تمام میهمانان شمارا دارد یا خیر. سعی کنید از اتلاف وقت و سر زدن به باغ تالارهایی که گنجایش مهمانان شمارا ندارد یا برعکس نروید و تمام تمرکز خود را برای پیدا کردن باغ تالارهایی که مناسب است بگردید. برای این کار می‌توانید به وب‌سایتی مانند تالار پلاس مراجعه کنید و با توجه به میزان ظرفیت ، موقعیت مکانی ، بودجه و…غیره باغ تالار موردنظر خود را انتخاب نمایید.

مقررات مکان برگزاری مراسم

هنگام مراجعه برای اجاره‌ی مکان عروسی درباره مقررات آنجا سوال کنید تا مطمئن شوید که برنامه‌هایی که دارید با مقررات باغ عروسی موردنظر تداخل نداشته باشد و جزو قوانین ممنوعه آنجا نباشد. اگر دیدید که مقررات باغ تالار موردنظر با برنامه‌تان جور نیست قید آنجا را بزنید و به فکر یک جای دیگر برای جشن خود باشید.

باغ تالار باید دسترس‌پذیر باشد

مکان مدنظر شما باید ازلحاظ موقعیت مکانی و شهری در منطقه‌ای از شهر باشد ک همه میهمانان بتوانند به‌راحتی و بدون مشکل در جشن حضور پیدا کنند. همچنین توجه داشته باشید باغ تالاری که می‌خواهید انتخاب کنید باید به آتلیه و آرایشگاهی که در نظر گرفته‌اید فاصله زیادی نداشته باشد چون خود شما قرار است چندین باز این مسیر را رفت‌وآمد کنید.

برخوردار بودن محل موردنظر ازنظر زیبایی

در ابتدای مراجعه به سالن برای اجاره دقت کنید که سقف بلندی داشته باشد چراکه هیبت و زیبایی سالن را بالا می‌برد و سالن‌هایی با سقف‌های کوتاه دلگیر به نظر می‌آیند. مورد دوم هم روکش میز و صندلی‌ها است که هرچه زیباتر و از پارچه‌های شیک و خاص‌تر استفاده‌شده باشد سالن زیباتر دیده خواهد شد. نورپردازی آنجا نیز بسیار مهم است و همچنین باید سالن از تهویه مناسبی برخوردار باشد.

ویژگی های باغ تالار لوکس
ویژگی های باغ تالار لوکس

پارکینگ متناسب با تعداد میهمانان

داشتن پارکینگ اختصاصی بسیار مهم است زیرا بیشتر میهمانان با خودروهای شخصی خود در عروسی حاضر می‌شوند پس وجود یک پارکینگ مجهز و اختصاصی که امنیت خودروهای میهمانان شمارا فراهم کند الزامی است.

میز شام برای عروس و داماد

در بیشتر تالارها طراحان سالن سعی می‌کنند که میز شام عروس و داماد را بسیار شیک آماده کنند و با استفاده از شمع و گل و… یک میز شام مجلل را تدارک ببینند. پس حتماً به میز عروس و داماد توجه داشته باشید که بهتر و شیک‌تر از دیگر میزها باشد.

دارا بودن سرویس‌های بهداشتی مناسب

دارا بودن سرویس‌های بهداشتی مناسب و تمیز از دیگر نکته‌های مهمی است که باید به آن توجه کنید. توجه داشته باشید که سرویس‌ها تمیز و زیبا باشد و همچنین با سالن فاصله زیادی نداشته باشد.

×