چگونه همسر انتخاب کنیم

چگونه بهترین همسر برای آینده انتخاب کنیم

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که هنوز عشق حقیقی خود را پیدا نکرده‌اید و یا دراین‌باره مطمئن نیستید سایت تالار پلاس در این مقاله درباره چگونه همسر انتخاب کنیم مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که در ادامه می‌توانید همراه ما باشید.

چگونه همسر انتخاب کنیم
چگونه همسر انتخاب کنیم

چگونه همسر خوبی انتخاب کنیم

بسیاری از افراد به دنبال عشق حقیقی هستید و بقیه افراد هم‌فکر می‌کنید که عشق واقعی خود را پیداکرده‌اید. در این میان بعضی از افراد هم در رابطه‌هایی به سر می‌برند که چندان برایشان خوب نیسـت اما فکر می‌کنند هر عشقی بهتر از بی‌عشق بودن است. .

کشش احمقانه جنسی، عشق واقعی نیست

در بسیاری از آهنگ‌ها، فیلم‌ها، کتاب‌ها عشق را در اساس عشق در یک نگاه و دیوانگی تحریف کرده است. آن‌ها شمارا مجاب می‌کنند که باور کنید می‌توانید در نگاه اول عاشق شوید، قلبتان عاشقانه بتپد، کف دستانتان عرق کند، و همه فکر و ذکرتان مملو از فردی شود که ناگهان دلتان را دزدیده است. بله این اتفاق در واقعیت هم اتفاق میافتد اما باید توجه داشته باشید که این عشق واقعی نیست و فقط یک کشش جنسی احمقانه است. این کشش جنسی ممکن است نسبت به هرکسی که فرومون ها را در مغزتان فعال کند پیدا کنید.

حس مسئولیت و حمایت نشانه عشق واقعی است

وقتی شما واقعاً و حقیقتاً کسی را دوست داشته باشید، به‌هیچ‌وجه او را مجبور نخواهید کرد که دوستتان داشته باشد. البته، دوست دارید که آن‌ها هم شمارا دوست داشته باشند اما اگر آن‌ها کس دیگری را بخواهند، شما او را رها می‌کنید چون دوست دارید که همیشه شاد و خوشبخت باشند. شما از تصمیمات مهم آن‌ها در زندگی حمایت می‌کنید حتی اگر با آن‌ها هم‌عقیده نباشید. در تمام شرایط از او حمایت کرده و احساس مسئولیت نسبت به او دارید.

صبر و گذشت نشانه‌های عشق واقعی هستند

وقتی یک نفر واقعاً شمارا دوست داشته باشد، صبر و گذشت زیادی را در برابر بی‌دقتی‌ها یا رفتارهای اشتباه شما نشان خواهد داد اما نباید از این قضیه سوءاستفاده کنید. اگر چنین کاری کنید، یک نشانه مسلم از این است که شما واقعاً طرف مقابلتان را دوست ندارید.

چگونه همسر انتخاب کنیم
چگونه همسر انتخاب کنیم

زندگی در کنار او را در آینده هم دوست داشته باشید

خودتان را در کنار همسرتان در ۲۰ سال آینده تجسم کنید. آیا آن تصویر قلبتان را مملو از ترس می‌کند یا از تصور آن لبخند می‌زنید؟ اگر همسرتان بیشتر از اینکه از شما انتقاد کند، شمارا تحسین می‌کند مطمئناً از تجسم آن تصویر لبخند روی لبانتان می‌آید. هیچ‌کس دوست ندارد با یک منتقد زندگی کند، حتی اگر روزی عاشق این فرد بوده باشید.

345 total views, 2 views today

×