ایده برای سورپرایز سالگرد ازدواج

6 ایده برای سورپرایز سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج یکی از موقعیت‌های طلایی و استثنایی است که نباید از دستش بدهیم و بهترین فرصت است که به همسرتان نشان دهید که به او اهمیت دهید. هیچ فرقی ندارد که این چندمین سالگرد ازدواج شماست. باید در این روز خاص یک جشن دونفره عاشقانه تبدیل کنید و از آن لذت ببرید. اکنون سؤالی که برای شما پیش می‌آید این است که چطور می‌توانیم از آن لذت ببریم و از این فرصت خاص استفاده کنیم تا رابطه خود را با همسرمان قوی‌تر کنیم. تالار پلاس راهش را به شما نشان می‌دهد. در ادامه ایده برای سورپرایز سالگرد ازدواج را می‌خوانیم.

ایده برای سوپرایز سالگرد ازدواج
ایده برای سوپرایز سالگرد ازدواج
  1. به مکانی برید که برای اولین بار همدیگر را ملاقات کردید. شاید به سینما ، کافی‌شاپ رفته باشید. این روش تمامی خاطرات اولین قرار عاشقانه‌تان را زنده می‌کند.
  2. اگر همسر شما فردی طبیعت دوست است می‌توانید به طبیعت بروید و یک پیک‌نیک عاشقانه را در کنار همسرتان داشته باشید و از آن لذت ببرید.
  3. در این روز خاص می‌توانید به تئاتر و یا استند اپ کمدی بروید و لحظات خوبی رو کنار هم سپری کنید.
  4. می‌توانید دوستان مشترکتان را به یک رستوران دعوت کنید و به‌صورت دسته‌جمعی لحظات زیبایی را سپری کنید و از خاطرات دوران آشنایی‌تان تعریف کنید.
  5. اوایل ازدواج که بیشتر روی فرم هستید می‌توانید باهم به آتلیه بروید و عکس‌های عاشقانه بگیرید. اگر باهم ست کنید بسیار جذاب‌تر خواهد شد. یادتان باشد زیباترین عکس آن روز را قاب کنید و در اتاق دونفره‌تان قرار دهید.
  6. می‌توانید در این روز زیبا زیباترین عکس دونفره‌تان همراه با یک متن عاشقانه و یک هدیه مانند گل ، حلقه و یا هر چیز دیگری به همسرتان بدهید.

1,175 total views, 1 views today

×