برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید

جذب مردان با حرف زدن درست

برای جذب آقایان و همسرتان برای اینکه به حرف‌های شما گوش دهد باید یک روش خوب را انجام دهید. سایت تالار پلاس در این مقاله درباره همان موضوع مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار داده است که در ادامه همراه ما باشید.

به دلیل فشارهای اجتماعی برای دختر خوبی بودن زنان این پیام را دریافت کرده‌اند که باید حرف نزنند و سکوت کنند اما ندای درونی‌شان به‌وضوح از آن‌ها می‌خواهد که حرف بزنند. در جامعه ما یاد داده‌شده که زنان باید ساکت باشند و به همین دلیل در مقایسه با مردان از بحث بیشتری دوری می‌کنند و مؤدبانه‌تر از مردان صحبت می‌کنند.

برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید
برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید

همه ما میدانیم که زن و مرد باهم تفاوت دارند و درنتیجه نباید توقع داشته باشیم که رفتار و عکس‌العمل خانم‌ها و آقایان مثل همدیگر باشد. البته باید گفت که همین تفاوت‌ها برای هر دو طرف جذاب است و آن‌ها را به یکدیگر جذب می‌کند. حال برای داشتن یک رابطه عاشقانه و رمانتیک باید هوشمندانه متوجه تفاوت‌ها باشید و بیاموزید چگونه رفتار کنید. حرف زدن با همسر تفاوت‌هایی مثل حرف زدن با خواهرتان دارد. خواهر شما از جنس شما بوده و ساختار مغزی او نیز شبیه شما است پس به‌راحتی حرکات و رفتارهایتان را درک می‌کند اما برای همسرتان بسیاری از حرف‌ها و رفتارها گنگ و مبهم است.

برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید
برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید

زمان که مردها بهتر ارتباط برقرار می‌کنند 

مردها هنگامی بهتر ارتباط برقرار می‌کنند که بتوانند روی مکالمه خود با شما تمرکز کنند. درواقع آن‌ها هنگامی احساس عملکرد بهتری دارند که از قبل حدود مکالمه را بشناسند و اطلاعات کافی را در دست داشته باشند. به‌این‌ترتیب، احساس می‌کنند روی هر مورد رفتاری کنترل کافی دارند.آقایان دوست دارند بدانند هدف از این صحبت چیست و اینکه ازآنچه می‌خواهید. این باعث می‌شود هنگامی‌که با شما صحبت می‌کنند، بدانند چه‌کار می‌کنند.

وقتی زن‌ها بهتر ارتباط برقرار می‌کنند 
زن‌ها «فرایندمدار» هستند و باید حتماً به نتیجه‌ای برسند و اصلاً ناراحت نمی‌شوند اگر ندانند راجع به چه موضوعی می‌خواهند صحبت کنند یا که هدف از صحبت چیست اما ازنظر بسیاری از مردها، این فقدان ساختار، بسیار نگران‌کننده و آزاردهنده است.

مردها چطور واکنش نشان می‌دهند

ممکن است همسرتان علاقه‌ای به تعقیب این نوع گفت‌وگوها از خود نشان ندهد. ممکن است که صحبت کردن با شمارا مرتباً به تعویق بیندازد، البته گاهی اوقات هم ممکن است چنین فکر کند که «حواس‌پرت» هستید و نمی‌دانید چه می‌خواهید بگویید و زیاد جدی به صحبت‌هایتان گوش ندهد.

مردها از شکایت متنفر هستند

مردا با شنیدن کلماتی مثل «تو» و «چرا» آن‌ها را وارد وضعیت تدافعی می‌کند. آن‌ها طبیعتاً اهل رقابت هستند بنابراین ممکن است وقتی احساس چالش کنند با شما مبارزه کنند.بهتر است شکوه‌ها را به درخواست تبدیل کنید تا باعث شود به حرف شما گوش دهد.

474 total views, 4 views today

×